Sony DSC-H50 - opinie

Jeśli hybryda to nie Sony tylko:

Panasonic FZ-50

lub Fuji S9600 (posiadam - bardzo fajny i przyjazny - jedyny mankament to angielskie menu ale instrukcja jest po polsku więc nie ma problemów z użytkowaniem)

Podzielam zdanie alzajac.

Wśród tanich lustrzanek możesz przeglądać ofertę SONY, szczególnie A300.

Natiomiast DSLR-Like j.w…

Dodatkowo, nieco drożesze ale nowsze i ciekawsze modele:

Casio Exilim Pro EX-F1 oraz Fujifilm FinePix S100 FS.

w ich cenie raczej już warto się zastanowić nad lustrem np. w/w Sony A300

To zależy. Jeśli nie jest sięprofesjonalistą i nie chcesz tracić czasu na zmiany obiektywów oraz ryzykować zakurzenia, czy zawilgocenia matrycy (warunki bywają różne, a zdjęcie trzeba zrobić w warunkach zastanych), to DSLR-Like jest lepszym rozwiązaniem.

Czasami zwyczajnie możesz nie zdązyć z wymianą obiektywu i sytuacja przeminie nim pstrykniesz.

Lustrzanka z jednym równoważnym obiektywem wyjdzie zdecydowanbie drożej.

Dlatego należy podjąc decyzję kierując się nie tylko “splendorem” posiadania lustrzane, ale również wzgledami praktycznymi.

Oddzielnym tematem jest możliwość kręcenia folmów.

Obecnie wśród lustrzanek tylko Nikon D90 ma taką możliwość, jako nowość ma również odpowiednią cenę.

Argumenty typu: “Kto kręci filmy aparatem?” nie przemawiają do mnie. Kręci każdy, kto ma przy sobie aparat z taką funką, a nie ma akurat kamery, bo nie zamierza targać ze sobą 10kg sprzętu (mam na mysli większość sytuacji amatorskich).

ja jestem z niego zadowolony mam go od miesiąca do tej pory miałem lustrzankę tradycyjną

w moim postrzeganiu wielkiej różnicy w nich nie ma

z czystym sumieniem mogę go polecić

Ten Fuji S9600 jest bardzo dobry, tak samo Panasonic FZ50.

Mozę jakaś tania, ale dobra lustrzana ? Proponuje Sony A200.

Jeśli jednak chcesz hybrydę, to szukaj tylko tych co podałem ! Lepszych nie znajdziesz…