Sony Ericcson K550i czy Nokia 5130 ExpressMusic?

Witam. Zamierzam kupić sobie jeden z tych modeli telefonów, proszę o doradzenie mi który lepiej kupić? podać wady i zalety każdego z nich? Z góry dziękuję :slight_smile:

Wg mnie SE 5130 ExpressMusic.

(mógłbyś podać jaki ten SE porównujesz…)

miałem w ręku K500, a od ok roku używam 5310 - i z czystym sumieniem mogę polecić ten model. Posiada gniazdo na karty microSD, które są tańsze niż memorysticki, do tego zwykłe gniazdo słuchawek - więc możesz podłączyć dowolny model, a nie tylko firmowy

więcej opinii, recenzji nokii możesz znaleźć tu: http://stodolatest.pl/produkt/Nokia_5310

Zdecydowanie polecam Nokię - Sony Ericssony szybko się psują (zwłaszcza te fabrycznie felerne, a sieć serwisów też nie powala jakością) i to nie tylko moje zdanie, ale wielu moich znajomych :slight_smile:

Ale chodzi o Model 5130

mam k550 od prawie 2 lat ostatnio z nudów przerobiłem go na w610. Przez cały czas użytkowania tego telefonu nie mogę powiedzieć złego słowa na niego ma tylko jedną wade w porównaniu z nokią - mniejszy wyświetlacz. Tak więc chyba też bym się skłaniał ku nokii.

5130 XM.

Bo jack 3,5mm

Bo lepszy wyświetlacz

I mimo tego, że zdjęcia będa gorszej jakości (ale to telefon bardziej muzyczny niz foto).

Tak z ciekawości, dlaczego wybierasz miesy tymi dwoma?

Nokia 5130

ładniejsza

większy wyświetlacz

spoko klawisze

słabszy aparat

Sony Ericsson k550

jeśli chodzi o wygląd to taki sobie.

wyświetlacz ma mniejszy ale ma fajne żywe kolory.

klawisze nie należą do najwygodniejszych i do super wytrzymałych, szybko się zdrapuje z nich powłoka srebrna.

dobry aparat 2mpix z autofocusem, makro.

brał bym tą Nokie ze względu na design. :slight_smile: