Sony Ericson Elm zacina się

(Katakumby) #1

Witam. Kupiłem dość dawno (2-3 lata temu) Elma. I nie dawno zaczął się zacinać. W pewnym momencie zcina cały telefon i po krótkiej chwili wyłącza się i załącza z powrotem. Co zrobić żeby się nie zacinał?Z góry dzięki za pomoc.

(Solace46) #2

wygraj soft od nowa może pomoże

Soft masz brandowany przez operatora czy oryginalny od SE? Spróbuj zaktualizować soft programem SEUS. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje wgranie softa we własnym zakresie. W internecie jest wiele poradników, które Cię odpowiednio naprowadzą. Zobacz także program Omnius for SE.

(Katakumby) #4

Nie wiem jaki mam soft. Wcześniej miałem problem z niektórymi aplikacjami (np kalkulator, gry itp), ponieważ nie chciały działać, nie szło ich załączyć. Oddałem go do naprawy w sklepie z telefonami ponieważ miał sczaskaną szybkę, i powiedziałem także o problemie z aplikacjami i koleś mówił coś o sofcie i miał go zmienić. Po naprawie wszystko działało jak trzeba ale pare dni później zaczęły się problemy z zacinaniem i wyłączaniem sie telefonu. Więc nie mam pojęcia jaki mam soft.

(Kamil319) #5

>*<<*<*

> albo < - ruch joysticka w lewo albo w prawo

* - gwiazdka na klawiaturze

Kod wpisujesz na głównym ekranie. Później znajdziesz w podmenu informacje o oprogramowaniu i pierwsza linijka to wersja o oprogramowania.

Ambasador marki XPERIA

(Katakumby) #6

Wgrałem softa przez SEUS lecz problemu się nie pozbyłem. R7CA061 prg1231-1917_GENERIC_SU R7CA061 to sa te informacje o programie.

Dodane 30.08.2012 (Cz) 18:09

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Jest to bardzo uciążliwe. :frowning:

Pozostaje wgranie softu nieoficjalnym oprogramowaniem np. Omnius. Przeczytaj sobie ten temat :arrow: http://www.sonyericsson-world.com/topic … a-do-elma/

Dosyć jasno opisane, powinieneś sobie poradzić.