Sony Ericson Elm zacina się


(Katakumby) #1

Witam. Kupiłem dość dawno (2-3 lata temu) Elma. I nie dawno zaczął się zacinać. W pewnym momencie zcina cały telefon i po krótkiej chwili wyłącza się i załącza z powrotem. Co zrobić żeby się nie zacinał?Z góry dzięki za pomoc.


(Solace46) #2

wygraj soft od nowa może pomoże


#3

Soft masz brandowany przez operatora czy oryginalny od SE? Spróbuj zaktualizować soft programem SEUS. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje wgranie softa we własnym zakresie. W internecie jest wiele poradników, które Cię odpowiednio naprowadzą. Zobacz także program Omnius for SE.


(Katakumby) #4

Nie wiem jaki mam soft. Wcześniej miałem problem z niektórymi aplikacjami (np kalkulator, gry itp), ponieważ nie chciały działać, nie szło ich załączyć. Oddałem go do naprawy w sklepie z telefonami ponieważ miał sczaskaną szybkę, i powiedziałem także o problemie z aplikacjami i koleś mówił coś o sofcie i miał go zmienić. Po naprawie wszystko działało jak trzeba ale pare dni później zaczęły się problemy z zacinaniem i wyłączaniem sie telefonu. Więc nie mam pojęcia jaki mam soft.


(Kamil319) #5

>*<<*<*

> albo < - ruch joysticka w lewo albo w prawo

* - gwiazdka na klawiaturze

Kod wpisujesz na głównym ekranie. Później znajdziesz w podmenu informacje o oprogramowaniu i pierwsza linijka to wersja o oprogramowania.

Ambasador marki XPERIA


(Katakumby) #6

Wgrałem softa przez SEUS lecz problemu się nie pozbyłem. R7CA061 prg1231-1917_GENERIC_SU R7CA061 to sa te informacje o programie.

Dodane 30.08.2012 (Cz) 18:09

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Jest to bardzo uciążliwe. :frowning:


#7

Pozostaje wgranie softu nieoficjalnym oprogramowaniem np. Omnius. Przeczytaj sobie ten temat :arrow: http://www.sonyericsson-world.com/topic … a-do-elma/

Dosyć jasno opisane, powinieneś sobie poradzić.