Sony ericsson arc s , problem z ładowarką a gwarancja

Witam!

Zakupiłem wczoraj w salonie t-mobile telefon sony ericsson arc s, po podłączeniu do ładowarki telefon wariuje, ekran ledwo reaguje, na podstawie przeczytanych w internecie informacji nie jestem sam, i wynika z tego że ładowarka jest uszkodzona, i zgadza się to dlatego że telefon podlączony kablem usb do komputera normalnie sie zachowuje i normalnie sie ładuje, a juz troche ludzi mialo problem z ładowarkami greenheart, teraz moje pytania:

  1. czy telefon zakupiony w warszawie w t-mobile moge zareklamować w lublinie t-mobile

  2. czy w kwestii ładowarki musze im dać telefon i całą reszte czy wystarczy sama ładowarka

  3. czy gwarancja obejmuje ładowarke, czy tylko sam telefon

  1. można w całej Polsce.

  2. ładowarka się zepsuła, nie telefon więc…

  3. z tego co pamiętam to na ładowarki, słuchawki i inne kable gwarancja wynosi 6 miesięcy, a telefon ma osobną gwarancję.

moim zdaniem nie ma sensu tego reklamować, jak masz kabel USB to dokup jeszcze ładowarkę - koszt ok. 10-20zł, do nabycia w sklepach komputerowych i marketach.

Te ładowarki GreenHeart to jeden wielki bubel i ciągle się będą psuć (mi w Elmie padły takie dwie)

dzięki za odpowiedź, tak zrobię oddam ładowarke do serwisu nie po to dałem za telefon 700złotych żebym musiał szukac za ładowarką