Sony Ericsson C902 - problem ! POMOCY!

Witam forumowiczów. Mam problem, który był wałkowany już chyba tysiące razy, ale nigdzie dokładnej odpowiedzi nie znalazłem. Ponieważ kupiłem c902 od kumpla, wszystko ładnie, pięknie, ale gdy włączam aparat to wychodzi mi z powrotem do menu głównego, również nie działa głośnik. Czytałem, że to wina softu AS (na AO nie występował ten problem) w którym nie działa APARAT i GŁOŚNIK. A więc pytanie, czy soft AO mogę zainstalować na tym telefonie? Czy będzie działać ? Czy też muszę mieć wgrany AS i zastosować się do jakichś porad lub instrukcji?

Specyfikacja mojego telefonu to :

CID: 52

CERT: RED

Obecnie wgrany soft : R3EG004 AS

Kartę mam w plusie

Pozdrawiam i liczę na pomoc :slight_smile:

Wersję softu, który trzeba zainstalować w telefonie zależy od rodzaju płyty głównej. Płytę główną sprawdza się i wtedy wgrywa odpowiedni soft. Poradniki są w necie na stronie o SE :slight_smile:

No to tak, sprawdziłem i pierwsze linijki to coś takiego

R3EG004

prg12234390_GENERIC_AS (czyli wychodzi na to, że płytę główną mam AS)

Teraz pytanie skąd wziąść te sterowniki oraz jaką wersję ?

Pobierałem sterowniki z neta, te aktualne które mam czyli R3EG004 wersja AS, oraz poprzednio miałem R3EA038 również w wersji AS, ale gdzieś mówili, żeby uważać na te sterowniki przerabiane itp. bo nie wszystkie stabilnie chodzą :slight_smile:

A więc gdzie znaleźć takie stabilne, nie przerabiane, takie na których aparat i głośniczek będzie chodzić ?