Sony (Ericsson) dobry, tani i gdzie?

Witam,

Chciałbym zamienić swojego starego K800i na coś choc ciut lepszego lub zbliżonej klasy. Cena do 300, max 400 zl za nowy aparat. Nie potrzebuję wodotrysków ani rozbudowanych opcji gier, foto czy internetu, ważne, żeby się szybko i wygodnie dzwoniło, wysyłało wiadomości, itp. Szukam Soniaka, bo od lat używam i lubię tę markę. Musi być z klawiaturą, bo kilka godzin zabawy Xperia Tipo zraziło mnie do smartphonów z niższej półki, a na lepszy mnie nie stać

Prosiłbym też o konkretny namiar, gdzie mógłbym taki model kupić, najlepiej z linkiem Allegro (ew. na priva, jeśli Regulamin forum tego zabrania), żeby uniknąć chińskiej podróbki.

Z góry dziękuję za radę i pomoc.

polecam tobie Sony Ericssona C905 miałem i zdecydowanie polecam http://allegro.pl/nowy-sony-ericsson-c9 … 15236.html Omiń K850 i c902 ze względu na te dotykowe przyciski (dosyć awaryjne)

adamk76 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.