Sony Ericsson Elm - czyszczenie danych przeglądarki

Witam. Mam następujący problem. Podczas gdy korzystam z przeglądarki internetowej w Elm’ie czy to tej systemowej, czy też Opera Mini 6.1 zapełnia mi pamięć w telefonie. Nie wiem czemu tak się dzieje. Szukałem w opcjach ale nie moge znaleźć rzeczy odpowiedniej do skasowania przeglądanych danych … W operze normalnie usunąłem historię tam w przeglądarce, a i tak pamięć się nie zwiększyła. Ktoś pomoże ?? :slight_smile:

Jeśli nic nie tworzy się na karcie pamięci, to masz problem.

Możesz też podpiąć telefon do komputera i w niego wejść (nie na kartę pamięci tylko na pamięć telefonu), tylko zapomniałem jak się to robiło #-o

No właśnie karty pamięci nie posiadam, dziwi mnie to czemu zżera mi pamięć w telefonie jak korzystam z przeglądarki, korzystam tylko na Wi-Fi …

Jak podepniesz to komputera jako pamięć telefonu, to powinno coś tam być odnośnie aplikacji…

Chcesz wyłączyć cache? Chcesz aby telefon ladowal wszystko na nowo za każdym razem? To nie jest normalne.

Wyrzuc Operę i zainstaluj np. Dolphin, może on ma opcje wyłączenia cache. Na pewno ma opcję czyszczenia pamięci przy wchodzeniu.

Ekhm, nie wiem czy wiesz, ale SE Elm nie działa na Androidzie. Tylko na autorskim OS producenta.

Chyba, że jest Dolphin w Javie.

Sprawdziłem :slight_smile: jak jest karta pamięci nie ściąga mi pamięci ani z telefonu ani z microSD :slight_smile: … Tak więc jaka jest przyczyna tego, że gdy nie jest włożona karta pamięci pobiera mi pamięć z telefonu gdy korzystam z wi-fi czy to z przeglądarki ( w moim przypadku Opera Mini 6.1 ) czy też z GG ??

Liczyłem że ma Symbiana, który jak wiadomo był nie tylko w Nokiach. Możliwe że jest Dophlin Mini w JAR jak i Opera Mini.

michal_1991 , innego wytłumaczenia nie widzę.

Niech ktoś podsunie jak wejść na pamięć telefonu za pomocą komputera :slight_smile:

Spróbuj podłączyć bez karty pamięci lub zainstaluj Sony Ericsson PC Suite jeśli 1 nie pomoże.