Sony Ericsson ELM(j10i2)-Problem z dzwonkiem połączeń przychodzących, GPSem i z cichymi rozmowami

Witam wszystkich  :-D .

 

Od 1,5 roku mam problem z moim klasykiem Sony Ericssonem Elmem(j10i2).

Mianowicie nie słychać dzwonka połączeń przychodzących oraz też dzwonka w budziku. Słychać tylko czasami. W 90-95% przypadków nie słychać dzwonka, ani w budziku, ani w połączeniach przychodzących.

 

Drugi mój problem z telefonem to  GPS , który nie wyszukuje mi Żadnej Satelity,  Nic nie działało

mimo wielu prób i sposobów znalezionych w internecie. Po miej więcej 10s łączy mi z internetem.

 

Trzeci problem to  ciche rozmowy  tzn. gdy z kimś rozmawiam to słabo słychać tą osobę.

 

Czwarty problem to Słaby zasięg.

 

Na pierwszy problem wyczytałem, że udało się komuś to rozwiązać za pomocą reinstalu softa.

 

Czy usuną mi się aplikacje z softu, które były od razu zainstalowane oraz smsesy, które są w pamięci telefonu? ??

 

                               Mój soft:  R7CA061

 

Domyślam się, że reinstal softu pewnie by pomógł ale chciałbym spróbować innej metody.

 

Oczywiście jak byście mieli linka do najnowszego softu oryginalnego to podajcie linka.

 

 

 

Jak by ktoś miał jakieś pomysły na rozwiązanie tych problemów to piszcie, bo chciałbym je najszybcie rozwiązać  :-D .

                                                  Proszę pilnie pomóżcie!  !!

Parę dni temu chciałem aktualizować softa.

Program Sony PC Companion za akualizował mi softa ale do tej samej wersji co miałem wcześniej czyli R7CA061.

O dziwo problem z dzwonkiem połączeń przychodzących się rozwiązał. Działa :D.

Chyba po prostu coś się w systemie posr###.

 

Ma ktoś może pomysł na naprawę reszty rzeczy ?? ?? ??

Znacie jakiś dobry program do aktualizacji oprogramowania w Sony Ericsonnach? ??

Seus

Wydaje mi się, że Seusem próbowałem. Sprawdze :D.