Sony Ericsson j10i2 problem z odtwarzanie filmów w Operamini

Witam!

Mam takie problem, korzystając z internetu WiFi i przeglądarki Opera mini nie odtwarzają mi się filmy m.in na youtube (po chwilowym buforowaniu wyskauje błąd). Jak się pozbyć tego problemu?

Jeszcze mam taki problem jak zmienić domyślną przeglądarkę (w głównym menu wybierając internet ustawioną mam jakąś t-mobile a ja chce opera mini)?

Bardzo proszę o pomoc.

Tak to już jest z tym YouTube.

Korzystając z danych mobilnych będzie działał bez problemu.

Korzystając z WiFi, musisz troszkę zmodyfikować swoje połączenie telefonu z routerem.

Szczerze mówiąc - jeżeli korzystasz z wifi często poza domem i tam chcesz te filmiki oglądać, to szkoda zachodu.

Jeżeli chodzi o domyślną przeglądarkę, to jedynie modyfikacja systemowego menu może to załatwić.

Edycja plików menu.ml pozwoli Ci na podstawienie pożądanej aplikacji java jako domyślnej przeglądarki.

W Twoim przypadku Opery.

Musisz zdobyć pliki do edycji, za pomocą menu.ml editora je zmodyfikować i podmienić.

Telefony Sony Ericsson są tak popularne jeżeli chodzi o Tuning, że grzechem jest nie skorzystać z poradników dostępnych poprzez Google.

Ok dzięki za odp ale czy opera mini wymaga flash playera, jeśli tak to skąd go pobrać, bo nie mogę znaleźć?

O flash player dla tej przeglądarki zapomnij :smiley:

Jeżeli chcesz przeglądać YouTube, to najlepiej przez aplikację dedykowaną - YouTube.