Sony Ericsson K550i czy K750i, który lepszy waszym zdaniem

Pytanko jak w temacie. Co waszym zdaniem jest lepsze SE K550i czy K750i?

ehhhhh dużo było takich tematów na forum:/

według mnie oba telefony są ok. Ale zdecydowanie nowszy telem jest K550i, ma szybszy proc, i może mieć flash menu.

Miałem wcześniej k750i to na niego nie narzekałem. Bawiłem się K550i kolegi to jedyną wadą jest to że ma przyciski. Dziewczyna nie mogła by SMS pisać bo by się jej paznokcie wbijały w tą szparkę (bez skojarzeń proszę ).

Ale dla mnie mnie wygodniejszym w pisaniu był k750i

Aha K550i ma jeszcze A2DP dzięki temu możemy sobie kupić słuchawki BTi unikniemy plątaniu się kabli, ale nie jest to tania rzecz niestety…

Wg mnie lepszym wyborem jest K750i. Jest juz długo na rynku, w związku z czym jest ,sprawdzony". Z tego co wiem, to nie wiele osób na niego narzeka. Największym plusem jest świetny aparat, lepszy od nie jednej taniej cyfrówki ( np. mojej :stuck_out_tongue: ).

Witam , oba fony są bardzo podobne , 550-tka ma o niebo lepszy wyświetlacz , lepszy od mego w W810 a o K750 nie wspomnę . Polecam 550 -tkę =D> .

ps.

750 ma joya , a to niestety element który bardzo szybko się psuje [-X .

WITAM!MOIM ZDANIEM 550 JEST O NIEBO LEPSZA OD 750 PONIEWAŻ MA LEPSZĄ BATERIE, APARAT PROCEK I JEST PROSTY O OBSŁUDZE I CO NAJWAŻNIEJSZE MOŻNA KUPIĆ GO W BARDZO PRZYSTĘPNEJ CENIE W SZCZEGÓLNOŚCI NA ABONAMENT ZA CAŁĄ 1ZŁ

Oki dzięki za odpowiedzi, czyli na razie K550i górą. A co z Kartami pamięci? Jakie rozmiary kart obsługują maksymalnie?

Zdecydowanie lepszym telefonem jest K550i. Jest nowszy, ma lepszy wyświetlacz, szybszy i wiele wiele więcej. Sam mam ten telefonik i moge tylko polecić.

Tak, K550i jest nowszy, szybszy.

No cóż niby oba te telefony aparat mają taki sam to jednak k750i ma lepszy. Dlaczego? Jechałem autobusem w nocy z wycieczką. Ciemno jak… wiadomo. Zrobiłem zdjęcie k550 kolegi z lampą (diodą) to wyszło tak rozmazane… po prostu taka biała smuga jak z Archiwum X. Moim K750i zdjęcie wyszło jak wyszło ale o niebo lepiej ponieważ było widać wystraszone twarze :smiley:

Co to wogóle za temat…?!K550i jest o wiele lepszy,było już o tym w ciul postów! !!

k550 jest lepszy. a karty do 2 gb

DO 4 gb,ale może sie wieszać…

Witam,

Moim zdaniem to nie są jakieś cuda techniki są to tzw. supermarketowe superprodukcje ale lepszy jest SE K5501

Dokładne dane telefonów

  1. SE K750i :arrow: http://sms.pl/tel/sonyericsson,k750i.php

  2. SE K550i :arrow: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1114

Poczytaj opinie użytkowników oraz dane techniczne sprawdź jakie funkcje są tobie potrzbniejsze i się zdecyduj

Pozdrawiam :lol: