Sony ericsson k550i gubiący połączenie z kompem

Podłączam przez usb telefon i wygląda to tak ze w telefonie nie pokazuje się odrazu menu łączności które powinno się pokazać ani bateria się nie ładuje dopiero gdy poruszem końcówką podłączoną do telefonu nieraz załapuje i windows wykrywa nowe urządzenie i programsony ericsson pc suite , MyPhoneexplorer też ale po jakimś czasie te programy jakby rozłączały i połączenie zanika

Mam pytanie co robić czy jest jakiś sposó ze jak system wykrywa nowe urządzenie zeby telefon był widoczny jako dysk i bezpośrednio przenosić na niego pliki bez programów ??

ja mam także se K550i i jak ja podłączam telefon to widzi go jako dysk wymienny i normalnie mogę przerzucać pliki ale z tym że trzeba poruszać końcówką w telefonie żeby się połączyć to też mam z tym problemy

No właśnie tylko że ja musze tą końcówke trzymaś i zawsze inaczej raz do góry raz do fona docisnąć a i tak się gubi a komp widzi nowe urządzenie i wyskakuje to bezpieczne usuwanie sprzętu prze pasku zegara ale nic więcej co zrobić aby widział go jako dysk wymienny ??