Sony Ericsson k550i - zmiana guzika z plus.pl na menu

W k550 w prawym guziku mam skrót do plus.pl. Czy da się zmienic aby ten guzik włączał menu albo cokolwiek inneg niż plus.pl.

W poprzednim telefonie (SE k310i) prawy guzik prowadził do menu. Czy w k550i da się tak ustawic. Bo co jakiś czas przypadkowo naciskam ten guzik myśląc że to guzik do menu lub biore podczas rozmowy rozłącz a tu drógi rozmówca pierwszy się rozłacza i klikam plus.pl (bo znika juz okno rozowy)

prosze o pomoc w zmianie tego guzika na inny - metafora taka :smiley:

Można ale trzeba grzebać w oprogramowaniu a to wiąże się z utratą gwarancji.

Z tego co pamiętam można jeszcze zrobić aby pod przyciskiem plus.pl był sms. Można to zrobić bez utraty GWARANCJI. A więc się opłaca :slight_smile:

Ale trochę jest o upierdliwe i nie zawsze każdemu to wychodzi… ja na przykład w swoim SE nie mogłem tego zrobić…

Albo jak ci się nie chce bawić to po prostu idź do Plusa i poproś o zablokowanie neta.

Lub jak ci się nie chce chodzić do Plusa to w ustawianiach fona wykasuj wszystkie profile internetowe. i powinno być git :smiley: :slight_smile:

Nie neta kasowac nie będę bo mi jest potrzebny. Ale w tym przycisku akurat nie. ;/

Cóż… to jest soft operatora i to do niego kierować pretensje :slight_smile: Możesz oddać do naprawy gwarancyjnej i poprosić o wgranie starszego softu. Grzebać w sofcie też możesz bez utraty gwarancji… o ile z daleka będziesz omijał zabezpieczenia locków i CID.