Sony Ericsson K600i + sterowniki

Mam Vistę. Od czasu pojawienia się Visty nie mogłem podłączyć do kompa komórki. Postanowiłem więc, że podłącze kabel do usb i zobaczymy co sie stanie. Ku mojemu zdziwieniu zaczęło się coś ściągać i zaczęła się aktualizacja sterowników. Wszystko było ok do czasu kiedy było coś w stylu pobieranie danych o użytkowniku. Instalacja się zakończyła i tylko w tamtym punkcie coś nie wyszło. Vista powiedziała, że sterownik nie został zainstalowany poprawnie i kazałem poprawnie zainstalować. Gdy instalka się zakończyła zacząłem instalacje programu Sony Ericsson PC Suite z aktualizacją. Szło wszystko ok do czasu kiedy wyskoczył następujący komunikat:

“Error 1303. The installer has insufficient to acces this directory: …\x86_Microsoft.MSXML2R_6bd6b9abf3453789f_4.1.0.0_x-w_29c3ad6a. The instalation can not continue. Log on as administrator ot contact you system a…”

I tu zaczęły sie schody. Czy ktokolwiek wie, jaki ściągałem sterownik, żeby go ponownie ściągnąć czy chociaż wie co powinienem zrobić? Dodat, że jestem administratorem. Liczę na Twoją pomoc :slight_smile: