Sony Ericsson K610i

Mam problem z telefonem SE K610i, gdy podlaczam kabel USB do kompa i komórki i mam do wyboru : tryb telefonu i tran. plików (chcę wgrać piosenki) to wybieram to drugie i wtedy gdy otwieram moj komputer to mam : Dysk wymienny G ale w żaden sposób niemoge otworzyc tego dysku a tam chyba sie wkleja piosenki i niewiem w jaki sposób to zrobic gdyby ktos wiedział o co chodzi w tym wszystkim to był bym bardzo wdzięczny.

A wyskakuje jakiś błąd?

Masz może płytkę do komóki?

Ja wgrywam pliki do telefonu za pomocą MyPhoneExplorer

nie niestety nie mam bo komórka została przywieziona z anglii i niestety nie mam żadnych płyt.a błąd zadem nie wyskakuje tylko chodzi o to czemu dysk wymienny G nie chce sie otworzyc.

bo może jedyna opcja wgrania plików jest wgranie przez soft dla Twojej komórki.

Ja nie dawno robiłem to tylko z innym telefonem, podepnij komorke do usb zamknij X wszstko co wyskoczy, potem otworz moj komputer dysk D lub E tam gdzie masz folder z tymi piosenkami co chcesz wgrac do komorki zaznacz myszka te piosenki co chcesz wgrac do komorki i wybierz opcje z boku po lewej “kopiuj zaznaczone elementy” i wyskoczy ci okienko i w tedy szukasz tego dysku i zaznaczasz i kopiujesz, moze ci sie otworzyc w tym dysku np. music photo to zaznaczasz music

jak masz w komorce ustawienie usb to ustaw na opcje pamiec masowa lub cos podobnego nie ustawiaj na “modem”

nie obiecuje ze zadzaiala ale …

a trzeba wgrać jakies sterwoniki do kabla USB ? jak kupiłem kabel USB to byla dolaczona płytka ale nic z niej sie nie da zainstalowac to niewiem co z nią zrobic. Teraz wyprubuje program jakiego kolega : Addmir używa

zobacz czy tak ci sie uda jak pisze bez otwierania tego dysku

pierwszy sposób nie działa bo pisze nadal : włóż dysk do stacji dysków G a w telefonie nie ma żadnego ustawienia co do pamięci masowej itp. ale mi sie wydaje że trzeba wgrac sterowniki do kabla USB, do tego była dołączona płytka ale z niej nie da sie nic zainstalowac

http://img205.imageshack.us/my.php?image=hehehxt2.png

na tym forum w dziale telefonia komorkowa zaloz temat ze szukasz sterownikow do swojej komorki i podaj jaka masz zainstalujesz ten program co ktos ci tam poda i potem podepniesz i musi dzialac, sterowniki sa bezplatne najczesciej na stronie producenta, a jak wlaczysz komorke do usb to pokazuje ci sie jakis nowy dysk w oknie moj komputer???

tak pokazuje mi sie tylko : Dysk wymienny G … oto w tym wszystkim chodzi że nie moge tego folderu otworzyć

Jeżeli telefon działa masz zrobić tak: POdłączas do komy kabel, i do kompa też, na komie dajesz transfer plików, wtedy telefon sie wyłączy, na kompie bedzie dysk, zawiera on wszystko, co masz nagrane na karcie pamięci. W tym dysku dajesz folder Music, i tam dajesz muzykę.Jeżeli ten dysk nie otworzy się, to znaczy że albo niemasz karty pamięci, albo jest ona zepsuta, dodam że przez ten sposób da się tylko pliki na kartę pamięci kopiować.Potem, po skopiowaniu, albo nie skopiowaniu plików, wyłączasz wszystkie okna z dyskiem telefonu, odpinasz kabel, telefon sie sam włączy.

??? tylko tak ? ale ja nie mam karty pamięci a chciałem cos wrac na pamięć wewnętrzna ale miałem zamiar kupić kartę pamięci ale sobie pomyslałem że sporo nie moge nagrac nic na pamięć wewnętrzną to i na kartę też nie. A jest jakiś sposób zeby można było wgrac piosenki na pamięć wewnetrzną ?

batoo , zainstaluj Sony Ericsson PC Suite i tam przesyłaj pliki, skoro masz tylko pamięć wewnętrzną.

“Sony Ericsson PC Suite to darmowe oprogramowanie rozszerzające funkcjonalność telefonu komórkowego Sony Ericsson P910. Sony Ericsson PC Suite jest obsługiwany w telefonach komórkowych P800, P900 oraz P910.” to chyba nie to

Nowsza wersja:

http://www.maxprograms.pl/plik,1416.html

Wydaje mi się, ze powinien obsługiwać większość telefonów.

Tam sa błędny informacje, ja mam K770 i programu mnie działa, a pozatym zobacz, przetestuj, jak nie będzie dzialac, bedziemy się martwić :wink:

nie masz karty pamieci, dla tego nie mozesz otworzyc tego dysku wymiennego o czym tak pisałeś, ja myslalem ze masz w nim karte, kup karte 1 giga sprubuj w domu tam skopiowac a jak nie pojdzie to idz do jakiegos komisu i tam ci moze zrobia za dyche moj znajomy tak robi bo nie ma nerwow na to samemu, jak nie to jest jeszcze sposob zeby skopiowac muze na karte pamieci jak masz w kompie czytnik kart i w tedy wsadzasz karte z muzyka i juz a jak nie masz w domu czytnika to moze jakis znajomy ma

UDAŁO SIE DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM DZIEKUJE

!!

batoo , to pochwal się, jak to udało Ci się dokonać :slight_smile:

SETi , wiesz bo ktoś Ci to podsunął hehe :smiley: