Sony ericsson k700i

mam pytanie do waz ile wam wytrzymuje bateria np. tylko dzwonienie i zabawa tel.

Z tego co sie oriętuje to ten model jest bardzo pradożerny w dodatku zastosowano w nim nieodpowiedni akumulator , kilka minut rozmów troche zabawy , słuchania radia czy muzy i okazuje się że trzeba ładować nawet 2 razy w ciągu doby , model K600i posiada już troche lepszy polimerowy akumulator który wytrzymuje 2 razy dłużej od akumulatora w K700i

no wlasnie mi wytrzymuje 2 dni tylko dzwonieniem :confused: ktos ma jeszcze tak ?? i czy moge z tego powodu odac do reklamacji albo poprosic zeby mi wymienili baterie??

No więc ja mam ten telefon od kilku dni. Jest świetny jeśli chodzi o opcje, bateria w pierwszych dniach uzytkowania wytrzymala… 2 dni. Teraz staram sie nim tak nie bawic, chce sprawdzic ile wytrzyma. jak narazie przez caly pierwszy dzien od ladowania jest pelna.

Ponoc bateria powinna wytrzymywac od 5 do 7 dni. No nie wiem, czy tak bedzie i w moim przypadku…

Po kupieniu k700i rozładowałem w pierwszej kolejności baterię a potem poddałem 2-krotnemu cyklowi ładowania na full (całą noc)… teraz z grami i normalnym dzwonieniem i pisaniem starcza na ok 5 dni. Jestem cały czas zdania, że bateria nowa musi być dobrze uformowana.

Moja daje radę nawet 3-4 dni. Przy słuchaniu radia na głośniku i korzystaniu z JAVY bateria wytrzymuje 6h

Dark_jedi masz racje ja mam tego SE i po dobrym sformatowaniu bateria powinna przy bawieniu sie i dzwonieniu wytrzymać te 4/5 dni. Zbych1 nie masz racji one wcale nie są prądożerne!!!wogóle SE moim zdaniem maja dobre baterie moja siostra ma SEt630 (zepsuta bateria) a wytrzymuje przy dzwonieniu i sms 3 dni.Może mi sie myle ale tak właśnie mi sie wydaje…:slight_smile:

Ja nawet w tej sprawie napisałem do pomocy technicznej SE (Bardzo dobrej, swoją droga) i tam mi poradzili że nową baterię należy pierwsze 3-4 razy ładować przez 8 godzin, po takim zabiegu mój SE k700i trzyma nawet do tygodnia czasu

mój trzyma 4-5 dni :slight_smile: