Sony Ericsson K750i

Cześć

Czy Sony Ericsson K750i jest godny polecenia? Jakie są jego wady i zalety? Pozdrawiam

To jest telefon marzenie, jeżeli masz możliwość kupienia go to się nie zastanawiaj! !!

A wiesz może o nim jakieś szczególy? Na Allegro nie ma dokładnych opisów. Jedynie na stronach angielskich coś jest. Ale zależy mi na opiniach użytkowników.

Witam , chcesz poczytać o tym fonie , prosze adresik strony jest tam też opcja “wypróbuj telefon”. powodzenia

Widziałeś kiedyś K700i to jest ulepszona bardzo ulepszona wersja tego telefonu. 8)

sorki poszło bez adresu /www.sonyericsson.com/spg.jsp?ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10242&zone=pp&lm=pp1&pid=10242&cc=pl&lc=pl

hajduk123 widziałem SE K700i

SE K750i jest o wiele lepszy chociażby pod względem bateriii :slight_smile: Pozdrawiam

Złączono Posta : 18.09.2005 (Nie) 12:18

rattlesnake dzięki z ten link! :slight_smile:

SE K750i jest super! !!

Stary se 750i jest zaje… !!

jestem szczesliwym posiadaczem i jak narazie nie widze minusow tego telefonu!

zdjecia z aparatu wychodza super przy swietle dziennym! bardzo dobrze przy swietle sztucznym , gorzej w nocy no ale czego wymagac…

odtwarzacz mp3 bez zarzutow!

jedyne co zamierzam zmienic w tym tel to sluchawki bo standardowe sa poprstu… standardowe:)

pozdrawiam i polecam se 750i

ten telefon jest po prostu /cenzura/

Nie wiem czy wymienic ja na SE K750i. :o

Według mnie jest on super.

Co sadzicie o jego aparacie. I czy w nowym zestawie jest karta pamięci.

Jeżeli nie to ile kosztuje taka karta. :lol:

jesli mowa o Sony Ericson k750i to kwiestią kupic czy tez nie to zalerzy,jesli miałes Motke E1000 to faktycznie jest nadczym sie zastanawiac.Ja maiałem E1000 a teraz mam k750i i brak tego ograomnego LCD daje sie idczuć,radio w k750i to nie najlepsze rozwiązanie no chyba ze słuchamy raida siedząc w miejscu,mp3 odtwarza bez problemowo jak wysokiej klasy odtwarzacz mp3 z korektorem dzwięku,aparat 2.0mp to juz prawdziwe cudo mam cyfrówke HP 2.1mp i przy k750i sie chowa,pamięc oczywiscie wymienna do 2GB a cena 1GB to ok 350zł pamięc typu Memory Stick duo oraz pro ten rodzaj pamięci jest znacznie szybsza od SD TransFlash,telefon zapewnia naprawdę wysoką jakosc zdjęc sporo opcji itp,WDAY:zdecydowanie za mały LCD i za ciasno rozstawione klaswisze,fatalne rozwiązanie ze słuchawkami które są podpinane w miejsce kabla usb,budzik konfiguruje sie na jedną ustalona porę dnia,wbudowany tylko jeden głosnik (mono)