Sony Ericsson K800i, czy W880i?

Mam zamiar wziąć sobie w Mix Plusie telefon, i obecnie interesują mnie 2 modele, tak jak w temacie :slight_smile:

Jakby się dobrze przyjrzeć to k800i jest lepszy, ale chciałbym usłyszeć opinie od kogoś kto miał któryś z tych telefonów, bo nigdy nie wiadomo jak to jest w praktyce :slight_smile: Telefonu głównie bd używał do słuchania muzyki, oglądania filmików itp. Nie będę robił nim zbytnio dużo zdjęć xD Zależy mi na tym aby głośnik był dobry i głośny…

Jeżeli słuchanie muzyki, filmy itp. to lepiej W880i Głośnik ma niewiele lepszy, ale jest ogólnie wygodniejszy, ładniejszy i co najważniejsze według mnie CIEŃSZY! K800i to jak dla mnie straszna cegła.

mam k800i i jestem zadowolony z niego.fakt że filmów nie nagrywa rewelacyjnych a także nie ma bardzo głonego głośnika ale mi nie trzeba;)

W880 to hmm. k750i tylko, że jest cienszy, według mnie taki płaski średni klocek z małym wyświetlaczem.

K800i to nie żaden kloc ile to ja znam tel większych od niego, SE k800 jest standardowych rozmiarów, i jest dóżo lepszy mój przyjaciel go ma, bawiłem się nim sporo razy i z czystym sumieniem mogę Ci go polecić.

Jeśli w880 jest ładny to ja jestem ŚW bezsens prędzej to by mnie w szkole wyśmiewali jakiego to mutanta mam.

Czy ładny to kwestia gustu :roll: A jak suchmen mówi, k800i ma cichy głośnik, więc nie spełnia twoich wymagań.

P.S. To że są telefony większe od k800i, to nie znaczy że jest mały. O wiele telefonów jest od niego mniejszych, niż większych

w fonie nie liczy się wielkość a wygoda… V3, K1, W880i, k550i wygodne nie są… a 3650, e90, n70 czy k800i to wygodne telefony… mimo że są sporawe jakby nie patrzeć :wink:

Fakt, jak dla mnie W880i nie świeci zbytnio wyglądem, nie bardzo mi się podoba. A to że k800i jest dużych rozmiarów to mi to wcale nie przeszkadza… Trzeba wziąć też pod uwagę ze W880i nie ma zmiennej obudowy! I to może być jak dla mnie duży minus… Za to K800 ma jojstick…;/ jojsticki się często zapychają, a W880i już nie ma jojsticka xD A jak jest z K800i? Zmienia się w nim obudowę czy nie?

w każdym fonie zmienisz obudowę… czasem trzeba użyć śrubokręta :wink: