Sony Ericsson K850i (Świecąca klawiatura i aparat)

(Michalhoffman94) #1

Sony Ericsson k850i ( Świecąca klawiatura i aparat ) - Problem

PROBLEM ROZWIĄZANY

WSZYSTKO ZNAJDUJE SIE W LINKU :slight_smile: ŚCIĄGAĆ :smiley: !

Potrzebne pliki:

- a2uploader v3

- K850_R1FA037_MAIN_HUTCHISON_SO_RED52.mbn

- K850_R1FA037_FS_HUTCH-WORLD_RED52.fbn

- Customize_upgrade.rar

- Update_Service_Setup-2.10.11.10.exe

- DPInst.exe

- instrukcja

LINK: LINK WYGASŁ POSTARAM SIĘ DODAĆ NOWY LINK - PISZCIE EWENTUALNIE NA GG

LINK NIE DZIAŁA ? Czy też inny problem PISZ ! Pomogę :slight_smile: GG: 3513392 - Informatyk

ZALECENIE: SYSTEM WINDOWS XP PRO z SP3!!

Windows 7 - Nie wiem

Windows xp HE z SP3 - Nie działa

1. Podłącz telefon do komputera. System powinien wykryć urządzenie i otworzy się okno

sterowników. Wybierz "Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji (zaawansowane)"

następnie "Przeglądaj" i znajdz plik, który wcześniej pobrałeś "DPInst.exe". Po zakończeniu ODŁĄCZ TELEFON i WYJMIJ BATERIE później włóż.

:o (Jeżeli masz jakiś problem zaleca sie skorzystanie z innej maszyny) :o

2 Instalujemy "ggsetup-2.2.0.1" znajdujace sie w "a2uploader_v3.rar a2uploader_v3"

1. Uruchamiamy "a2uploader.exe" i dodajemy (Add) wypakowane pliki:

2. K850_R1FA037_MAIN_HUTCHISON_SO_RED52.mbn

3. K850_R1FA037_FS_HUTCH-WORLD_RED52.fbn

i klikamy w "flash" znajdujacy się guzik na górze.

1. W tym czasie należy podłączyć telefon z wciśniętym klawiszem "c".

(Zalecam wyjąć karte sim i pamieci). Program wykryje telefon automatycznie i zacznie

fleshowanie.

CZEKAMY... :oops:

1. Gdy się skończy wgrywać należy odłączyć telefon od komputera i w a2uploaderze klikamy

"File System tool" i ponownie podłączmy z "c". Po chwili powinny pokazać

Się foldery w tym małym okienku na środku. UWAGA: Przez cały ten czas trzymaj guzik "c" aż

Do komunikatu "READY"

[-X (Pomoc: Jeżeli puściłeś klawisz zaleca się zatrzymanie programu "STOP". Odłączenie telefonu [-o<

Oraz wyjęcie baterii z telefonu następnie włożenie jej i powtórzenie całej procedury) =D

1. Gdy wchodzimy w tpa/preset/custom i tu wrzucamy

wypakowany plik "Customize_upgrade" następnie klikamy "Shutdown FS Manager"

1. Na chwilę włączamy telefon a następnie go wyłączamy.

1. Instalujemy "Sony Ericsson Update Service", a następnie uruchamiamy

i wybieramy z palety sobie K850i i dajemy dalej. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcją w programie.

1. Gdy program zakończy możemy włożyć kartę sim, pamięci i cieszymy się telefonem.:slight_smile:

Trochę dziwny sposób ale działa. Mam nadzieje ze dacie sobie rade !!

(system) #2

Jak komputer Ci się zawiesza to nic nie zrobisz

Przeinstaluj program, lub może weź na jakimś innym kompie, może tam się nie zawiesi

U mnie na W960i jak sobie uwaliłem softa to mimo tego przy naciśnięciu przycisku "c" wszystko było git

Przycisk "c" musisz trzymać wciśnięty a nie go ciągle naciskać

(Michalhoffman94) #3

Doskonale o tym wiem rradek21

Wątpię by to wina komputera ;/ ale spróbuje na innej maszynie :slight_smile: Mam nadzieje że zadziała. MI po NACIŚNIĘCIU klawisza "C" i podłączeniu telefonu wiesza komputer :slight_smile: A telefon bez odpowiedzi ... Czekam na jakieś pomysły OBECNIE wykluczmy winę komputera :slight_smile: bo wątpię bez przesady :smiley:

(system) #4

Od przycisku "c" nie może Ci wieszać kompa!

Może Ci się jedynie program zawiesić, choć też nie powinien

(Michalhoffman94) #5

Wiesz jak to wygląda:

Podłączam kabel do telefonu klikam "C" wyswietla sie znaleziono nowe urządzenie i ? AMEN XD komputer stoi. Ruszam kursorem gdzies tam klikne to tylko dźwięk "piiip" i nawet kursor stoi :slight_smile:

NIe rozumiem tego moze u kolegi to zrobie

(rubin714p) #6

Za wgranie softu profesjonalnym sprzetem w serwisie zaplacisz gora 20zl.A jesli ma problem wrocic tak ja piszesz to tym barddziej wroci po jakis darmowkach a i foan mozna uwalic na cacy.

(Michalhoffman94) #7

"

ROZBAWIŁEŚ MNIE :slight_smile: Naprawdę :smiley: hahaha. Uczę sie w szkole informatycznej na Technik informatyk i takie teksty mnie bawią bo ja też mam do takich jak to powiedziałeś "profesjonalnych sprzętów" dostęp :slight_smile: Ja chce rozwiązania problemu :slight_smile: chce pomysłów :slight_smile: czekam. W piatek pójdę poczynić jakieś próby działań na lepszym sprzęcie tylko ze WINDOWS 7 ;/ Hmmm...

-- Dodane 22.05.2012 (Wt) 21:38 --

Po za tym jeżeli zapłace te 20 zł to skąd mam pewność ze sie to nie powtórzy ? A takie telefony cieżko jest "Uwalić" zamiast 20 zł mogę zapłacić kilka razy tyle. Ja chce wiedzieć nauczyć sie a nie oddać i zapłacić.

(system) #8

To wygląda na to że komp myśli, może masz słabego i nie wyrabia.

Podłącz pod coś porządnego, tam też może mulić ale niech muli i myśli nawet i godzinę aż w końcu zaskoczy

i jak myśli w nico nie klikaj... daj mu pomyśleć, niech zaskoczy

(Michalhoffman94) #9

Wychodzi że to nie komputer a SYSTEM ma wady :wink: Na XP PRO poszło :slight_smile: na XP HE nie :slight_smile: Dziękuje :slight_smile: Rozwiązanie w tematcie

(system) #10

Czy komputer czy system, o to mi chodziło :lol:

(Michalhoffman94) #11

Oczywiście :smiley: Nie omieszkam :slight_smile: Pozdrawiam ! :slight_smile: