Sony ericsson, motorola czy nokia - którego wybrać?

Cześć wszystkim, mam problem chce sobie kupić komórkę i nie wiem którą wybrać czy sony ericssona k800i, nokia 6300 czy motorole k1 może wy poradzicie jaką byście wybrali ??Proszę o odpowiedź pozdrawiam.

piesio , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Najpierw odpowiedz do czego prócz dzwonienia i smsowania chcesz używać komórki. Na czym Ci najbardziej zależy?

hmmm dobre zdjęcia fajny wygląd i tania żeby była. Do Areh teraz temat może być?? :smiley:

N70

jest porównywalna do k800i ale ma 2MPx i symbiana (k800i nie ma w ogóle systemu…)

co do wyglądu to też jest spoko… tania (hmmm… :slight_smile: )… od 400zł chodzi na allegro…

Najlepsze fotki z podanych fonów bez dwóch zdań robi k800i, który ma na pokładzie cyber-shota 3,2 mpx i ksenonową lampę błyskową. Telefony są zbliżone cenowo. SE troszkę droższy, ale też jednak z wyższej półki. Co do Nokii, świetny wyświetlacz i dobra jakość aluminiowej obudowy.

Jak bym miał Ci z tych trzech polecić to kupuj Sony Ericssona k800i.

No raczej wezmę k800i dobra a tania myślałem nad motrolą bo jest z klapką i wogule jakoś lubię motorole a nokia to takie jakiś drogie więc wezmę sony ericssona k800i wszystkim dziękuję za pomoc i pozdrawiam. :mrgreen:

widziałeś foty od k800i na kompie?

co z tego jak ma cyber-shota? k750i też ma a zdjęcia są gorsze niż niektóre rozciągnięte VGA…

N70 bez dwóch zdań…

Bo zanim zapiszesz na komórce zrobioną fotkę, należy dać automatyczna poprawa jakości w photo dj- aplikacji, która jest zainstalowana w każdym cyber-shocie. Poprawa jest niesamowita.

A na kompie zawsze można użyć IrfanView i raz dajesz Shift-s co poprawia ostrość. I foty nadają się do wydruku w fotolabie :slight_smile: Ja to mówie z własnego doświadczenia, ale tu masz fotki również robione tym telefonem. http://sees.pl/testy/K800i/5.htm

Powiem tak (poza tam gierkami i aparatem) jak piszesz chociaz czasem smsy i jestes przyzwyczajony do slownika T9 to napewno nie kupuj motoroli. poniewaz ona niema T9 tylko itab[cos takiego jak T9 ale firmy motorola] (jesli cos sie zmienilo w najnowszych modelach to prosze mnie uswiadomic). Na itabie poprostu nieda sie pisac :wink: i bedziesz musial tak jak ja i chyba wszysucy posiadacze motoroli nauczyc sie pisac zwyczajnie, lub przechodzic katorge (bo inacej tego nazwac sie nieda) z itab-em.

Sorry bardzo, ale nie pozwolę aby ktoś mi obrażał mój telefon! !!

Foty są bardzo dobrej jakości, można na 100% iść do media marktu i wydrukować cały nasz zbiór foto, mam pewność że fotki wyjdą bardzo ładnie!!

K750i nie jest telefonem z serii CyberShot!!, N70 jest przestarzała i można ją pomylić z cegłą na budowie :mrgreen: :mrgreen:

Jak nie macie wiedzy na temat telefonów to nic nie piszcie bo tylko człowieka w błąd wprowadzacie!! Tak moja mała rada

Do autora. Jak ci się nie podoba se k800i to możesz sobie wziąśc se k810i jest ładniejszy od se k800i, taka moja mała podpowiedź jak masz wątpliwości. Nie musisz tej podpowiedzi brać pod uwagę w kupnie fona :slight_smile: