Sony Ericsson S500i - kreski na wyświetlaczu

(Josiok15) #1

Znalazłem taką aukcję na allegro http://www.allegro.pl/item620202442_son ... tanio.html chce kupić taki telefon dla dziewczyny, nie koniecznie ten z aukcji. Pytanie moje brzmi co to za kreski mogą być na wyświetlaczu? czy wyświetlacz do wymiany czy może soft się sypie? Pozdrawiam.

(klopas) #2

jak kreski to pewnie poziome i pewnie taśma... tym bardziej że to slider...

ale nie ma pewności w 100%

(Jarek Maj) #3

Mojemu koledze też właśnie padł wyświetlacz w tym fonie pierw porobiły się kreski a później cały zaczął mrugać na biało i padł nie znam powodu tego ale odradzam zakupu.

(Kmgolen) #4

Telefon na tej aukcji jest wyłączony, a te kreski to nic innego jak skutek robienia zdjęć telefonem przy słabym oświetleniu.

(IcyMat) #5

Odradzam ogólnie Sony Ericssony (zwłaszcza slidery czy te z klapką). W moim po dwóch tygodniach padł wyświetlacz - zaniosłem do naprawy i po tygodniu wrócił z wymienionym... aparatem fotograficznym. Po pół roku padł przycisk i czytniki kary SIM i pamięci... wymienili wszystko wraz z wyświetlaczem (przy okazji rysując osłonkę i zwalając winę na mnie). Minęły dwa miesiące i tym razem problem jest z wyświetlaniem stanu baterii - raz pełna, za chwile pusta...

(Josiok15) #6

To nie ma co się pakować w to. 50 zł nowy zamiennik kosztuje. jeszcze nic pewnego czy zadziała, bo większość zamienników jest jednym słowem do kosza.

dzięki za odpowiedź.

Slidery i klapki nigdy jakoś do mnie nie przemawiały :slight_smile: