Sony Ericsson seria W jak Walkman - który najlepszy?

Poszukując idealnego telefonu (wciąż) natrafiam na nie - slidery, którymi można potrząsać - seria Walkman od SE.

Kilkanaście modeli , który wg. Was zasługuje na uwagę jako godny odtwarzacz mp3 (z microSD do 8GB) ?

Kto miał z nimi styczność, jak się sprawują, oto me pytania!

Z tego co znalazłem w internecie to Sony Ericssonów z microSD jest niewiele, tylko nowości:

Aino U10i, Aspen Elm J10, Hazel J20, Naite J105, Satio U1i, Spiro T715, Vivaz Pro, Vivaz U5i, Xperia X1, Xperia X10, Xperia X10 mini, Xperia X10 mini pro, Xperia X2, Zylo.

Do tej pory SE obsługiwały MemoryStick Micro (M2).

Więc jeśli to jest warunek konieczny to nie znajdziesz telefonu z serii W z microSD.

Walkman to nie tylko “slidery, którymi można potrząsać”. Są też telefony o zwykłej budowie jak np W880 czy W660, są slidery jak W715 lub W995, a nawet telefony z ekranem dotykowym jak W960 z Symbianem. Polecam się lepiej zorientować jeśli planujesz kupno.

Miałem styczność z kilkoma modelami z serii W, ciężko powiedzieć który jest najlepszy. Kwestia gustu, preferencji i czego oczekujesz od telefonu.

Pozdrawiam.

Klapa na wejściu - seria W zaczarowała mnie tym potrząsaniem, opcją SensMe i innymi bajerami muzycznymi. Nie stawiam na nowości, ale skoro W nie obsługują kart microSD jestem zmuszona szukać czegoś innego, podobnego. Co można polecić w kategorii ala bajery Walkmena (czy to już offtop?) / byle nie ‘dotyk’

Jeśli koniecznie z Micro SD to nokie, bądź samsungi. Chociaż nie widzę potrzeby rezygnowania z ‘ukochanego’ SE tylko na rzecz karty pamięci, ta nie kosztuje majątku Bóg wie jakiego… 70 złotych i masz 8GB.

Moim zdaniem najlepszy z serii Walkman to W995…telefon poprostu bajka :slight_smile:

Weź w995 i w zestawie karta 8gb (M2)