Sony Ericsson T610

Chciałbym aby każdy z Was napisał tu swoje opinie i odczucia na temat tego telefonu. :lol: Jakość aparatu i wygląd zdjęć po zgraniu na kompa (z fleshem i bez) SONY ERICSSON T610

A jak myślicie, czy warto zmienic Nokie7650 na SE T610? Nokia robi fajne fotki tylko te jej wymiary juz mnie troszke irytuja:)

PS: aju : SE T610 nie posiada flesha :wink:

SE 610 posiada flesha, który można oddzielnie dokupić. (koszt ok. 150 zł.) :smiley:

Ja mam T630 i mam w d*************** T610

ale te telefony są takie same różnią się tylko wyglądem a zdjęcia są EXTRA JAKOŚĆ

UpDate:

fiesta

maru10, jak masz T630 a nie T610 to po co się wypowiadasz, nie kapuję… Ja też mam T630 ale wiem, że T610 też jest fajny, moja koleżanka ma taki i wychodzą fajne zdjęcia :smiley:

zdjecia so do d*py z 610 i 630 wiem bo oba mam, t630 t610 roznia sie od siebie tylko rodzajem wyswietlacza i softem

nokie 7650 na t610 co ty gadasz . :o

Jednak nie zmieniłem, a do jej wymiarów mozna sie przyzwyczaić :wink:

Brak komentarza. :x

Może nie extra ale naprawde są dobrej jakości.

A jeżeli chodzi o sam telefon to jest bardzo dobry ale jest jedno ale…

często sie zawieszają.

Zdjęcia w rozdzielczości 352 x 288 są dobrej jakości :?: Kolega feardots ma racje są beznadziejne… Minimalna rozdzielczość jaka powinna być w takim aparacie żeby cokolwiek w miare dobrze bylo widać na zdjęciu to 640X480 (VGA). Telefon ogólnie jest bardzo ładny i funkcjnalny, wyświetlaczowi też nie mam nic do zarzucenia, ale na pewno nie kupił bym go dla aparatu który ma wbudowany. 8)

maverric zdjęcia mają takie 100% racji słabe kolory mi ogólnie sie nie podoba ten telefon i niech ktoś powie ile mu bateria trzyma w t610?

Na bank jest lepsza Nokia