Sony Ericsson W 910i ... ma ktoś?

chcę kupić sobie takiego,ale jestem ciekawy opinii innych. BTW, jest w 3 kolorach:czerwony,czarny i Havana Gold. Czerwonego nie lubię; który ładniejszy - czarny czy brązowy?

W910_narrowweb__300x380,2.jpg

sonyericsson_w910i_bronze.jpg_300x450.jpg

Jak dla mnie czarny kolor jest OK.

każdy ma inny gust więc pytanie który kolor jest ładniejszy jest troche nie na miejscu

chociaż mi podoba sie czarny :smiley:

Jako właściciel czarnego, szczerze polecam :slight_smile: Świetnie wykonany, kolor na prawdę ładny (matowy).

Ja sama mam czarny telefon jest bardzo sliczny . Tylko mam go dopiero miesiac a dzisiaj mi sie wylaczyl i nie chce sie wlaczyc czy wie ktos moze co mam w tej sytuacji zrobic ? :frowning:

Wybierz czarny…

A co do tego telefonu co nie chce się włączyć to oddaj do serwisu bo sama możesz jeszcze bardziej zepsuć…

Witam,

posiadam ten telefon od 4 miesięcy i na razie tylko raz się zresetował (trwało to około 5 sekund :))

p.s. weź czarny ;]

osobiście czarnym kolorem już wymiotuje… także ten Havana Gold jest good :wink:

jedyny plus to wyświetlacz duży.

minus to znowu plastikowa obudowa która będzie się rysowała a wysuwana klawiatura z biegiem czasu padnie.

ja mam W890i, aluminiowy srebrny i trwały sprzęt, szybka od wyświetlacza ze szkła i się przynajmniej nie rysuje :wink:

telefon mam od grudnia a wygląda jak nowy z salonu.

Osobiście radziłabym się zastanowić nad tym telefonem. Mam go zaledwie 2 miesiące i już są problemy. W czasie słuchania muzyki zacina się (pauzy około sekundowe), aparat zarówno przedni jak i tylni przestał działać, obudowa szybko się niszczy, a w dodatku często podczas słuchania muzyki albo pisania sms-ów się po prostu wyłącza sam z siebie. Ale za to jakość dźwięku na słuchawkach jest naprawdę dobra i ma trochę bajerów, jak np.zmiana orientacji kierunku wyświetlacza czy zmiana słuchanego utworu poprzez potrząśnięcie telefonem w odpowiednią stronę, itd. No i aparat póki mi działał robił nawet niezłe zdjęcia jak na zaledwie 2.0 mega piksele.

Hej:*

Hmmm… co do koloru to ten czarny jest bardzo ładny, też go mam:)

O tym telefonie można dużo gadać…:stuck_out_tongue: Mi on odpowiada jest bardzo fajny i ma dużo bajerów… :smiley:

Czasem się wyłącza na chwilkę i gdzieś za 10s. sam się włączy :stuck_out_tongue: Bardzo fajnie odbiera muzykę, a zdjęcia są bardzo wyraźne, duże i czyste…

Obudowa szybko się niestety rysuje…

Bardzo podoba mi się w tym telefonie to że jest tam taki program na którym pokazywane są wszystkie zdjęcia 8)

Bez żadnego zdanie polecam gorąco ten telefon bo naprawdę jest świetny :wink:

A co do tego że ktoś tam powiedział że aparat się psuje… to nie prawda… ten ktoś musiał po prostu go zepsuć bo ja mam już ten telefon 1 rok i z aparatem nic mi się nie dzieje :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

naładować baterię…

na telefonie… na komputerze wyglądają nieciekawie

ale więcej bajerów nie doinstalujesz… i taka wada tych wszystkich SE, Nokii na platformie S40, LG, Samsungów itd.