Sony Ericsson w200i ( opinie )

Witam mam zamiar kupić sobie SE w200i. Chciałbym się dowiedzieć czy telefon jest dobry. Jeśli ktoś posiada proszę o odpowiedz: bardzo ciekawi mnie czy zdjęcia są robione na cały wyświetlacz czy tylko na małą część. Jaka jest jakość dźwięku w słuchawkach ? Jakie są wady tej komórki ?

i ja dołączam się do pytania…telefon kosztuje 250 zł na allegro i kusi mnie żeby go sobie kupić. ale nie wiem czy warto…

Mój kolega ma tego fona i jest w miarę fajny. Co do muzyki to porównywaliśmy jakość dźwięku na jego w200i z moją motorolą e398. Motorola była o niebo głośniejsza, miała czystszy dźwięk i co najważniejsze podbicie basów. Z tego co widziałem to zdjęcia z tego fona wychodzą bardzo fajnie. W aparacie w rozmiarze zdjęcia można włączyć tryb rozszerzony i wtedy fotki wychodzą tak jakbyśmy mieli aparat 1.3mpx.

Wady wg mnie:

  1. Koledze po miesiącu używania klapka od baterii “goni” jak szalona.

  2. Drogie karty pamięci.

  3. Mała liczba kolorów na wyświetlaczu.

  4. Gorsza jakość dźwięku w porównaniu do mojej e398.

Zalety:

  1. Oglądanie filmów na cały ekran bez żadnej zacinki

  2. Dobre słuchawki w zestawie

  3. Wspomniany wyżej tryb rozszerzony zdjęcia.

Dzięki za informacje :slight_smile:

  1. java w 3d

  2. na słuchawkach z włączonym mega bassem przebija e398… ale w głośniku przegrywa…

  3. wytrzymały :smiley:

Brak bluetooth :x

To jest wg mnie KATASTROFA.

Szukałem telefonu z mp3, abym nie musiał nosić telefonu i mp3. Teraz mam to wszystko w jednym. Myślałem, że brak bluetootha będzie dużym problemem, ale nie taki wilk był straszny jak go malowali :wink:

Kabel USB mi teraz spokojnie wystarcza. Telefon ma wszystko to czego brakowało mi w mojej starej k300i (rozszerzalna pamięć, większy ekran, pełno ekranowane odtwarzanie zdjęć i filmów, radio, WALKMAN :mrgreen: )

W końcu to praktycznie k310i w lepszej skórce :lol: