Sony Ericsson W610 - zdejmowanie Simlocka!1

Witam wszystkich.

Jestem kompletnym lajkiem w ściąganiu simlocka z telefonów :wink:

Ale niestety muszę się tego podjąć ponieważ jest mi potrzebny 2 telefon :slight_smile:

Oczywiście chodzi o SE W610i :wink:

Wiem że coś zależy od CID`a jakiegoś czy coś …

Znajdzie się tutaj osoba znająca się na rzeczy i chętne do pomocy :wink:

Możliwy kontakt przez GG oraz Mail. Możliwy kontakt również tutaj.

Oczekuję kogoś kto mi wytłumaczy wszystko po kolei :wink: Krok po kroku :wink:

Pozdrawiam!

http://sonyxperia.pl/showthread.php?598 … 10-R8BA024

za pomocą “patcha” powinno dac rade.

patch simlock24.pl daje rade szybko gładko i bez problemów.

powiem tak podaj wersje oprogramowania ja utworze patcha ktorego ci wytłumacze jak wgrac

Dodane 16.04.2012 (Pn) 19:52

nie ma sensu masaj płacić jak można za darmo

hmmm. taki “domowy” patch moze skutkowac tym, ze nagle bedziesz potrzebowac drugiego patcha w postaci nowego tel. ze sprawnym softwarem. lepiej nie ryzykuj sim sciagasz po imei tylko do tego jednego tel. i zadnego innego, musi byc przystosowany idealnie do niego, bo inaczej witamy na allegro.

to jest path do oprogramowania, jesli nawet coś by zepsuł zawsze można naprawić przez SEUS (sony ericsson update service).

jesli masz pare złotych to zrob tak jak masaj mowi, i faktyczniej było by tak łatwiej, ale bez obaw moja metoda nie uwali telefonu do stopnia śmiecia, nikt ci nie każe nic lutować w środku

Patch i po kazdym wgraniu nowego softu masz simlocka na nowo.A za 15zl masz zdjetego na zawsze w servisie.

nie zaprzeczam rubin, zaprzeczam temu że patchem można telefon uwalić do wyrzucenia bo to nieprawda.

wystarczy, ze przywrócisz taki tel. do ustawień fabrycznych, początkowych czy jak to tam zwał lub po prostu zresetuje się i po zabawie, spróbuj tak zrobić ze smratem po ściągnięciu sima - wyświetli komunikat choć w zasadzie nieprawidłowy to jednak się zdarza o zablokowaniu karty sim .

Sony Ericsson W610 ja robie takie rzeczy box-m servisowym Setool Box.Nie bawie się darmowymi programami.