Sony Ericsson W610 - zdejmowanie Simlocka!1

(Jakub Menes) #1

Witam wszystkich.

Jestem kompletnym lajkiem w ściąganiu simlocka z telefonów :wink:

Ale niestety muszę się tego podjąć ponieważ jest mi potrzebny 2 telefon :slight_smile:

Oczywiście chodzi o SE W610i :wink:

Wiem że coś zależy od CID`a jakiegoś czy coś ..

Znajdzie się tutaj osoba znająca się na rzeczy i chętne do pomocy :wink:

Możliwy kontakt przez GG oraz Mail. Możliwy kontakt również tutaj.

Oczekuję kogoś kto mi wytłumaczy wszystko po kolei :wink: Krok po kroku :wink:

Pozdrawiam!

(Villy) #2

http://sonyxperia.pl/showthread.php?598 ... 10-R8BA024

za pomocą "patcha" powinno dac rade.

(Masaj) #3

patch simlock24.pl daje rade szybko gładko i bez problemów.

(Villy) #4

powiem tak podaj wersje oprogramowania ja utworze patcha ktorego ci wytłumacze jak wgrac

-- Dodane 16.04.2012 (Pn) 19:52 --

nie ma sensu masaj płacić jak można za darmo

(Masaj) #5

hmmm. taki "domowy" patch moze skutkowac tym, ze nagle bedziesz potrzebowac drugiego patcha w postaci nowego tel. ze sprawnym softwarem. lepiej nie ryzykuj sim sciagasz po imei tylko do tego jednego tel. i zadnego innego, musi byc przystosowany idealnie do niego, bo inaczej witamy na allegro.

(Villy) #6

to jest path do oprogramowania, jesli nawet coś by zepsuł zawsze można naprawić przez SEUS (sony ericsson update service).

jesli masz pare złotych to zrob tak jak masaj mowi, i faktyczniej było by tak łatwiej, ale bez obaw moja metoda nie uwali telefonu do stopnia śmiecia, nikt ci nie każe nic lutować w środku

(rubin714p) #7

Patch i po kazdym wgraniu nowego softu masz simlocka na nowo.A za 15zl masz zdjetego na zawsze w servisie.

(Villy) #8

nie zaprzeczam rubin, zaprzeczam temu że patchem można telefon uwalić do wyrzucenia bo to nieprawda.

(Masaj) #9

wystarczy, ze przywrócisz taki tel. do ustawień fabrycznych, początkowych czy jak to tam zwał lub po prostu zresetuje się i po zabawie, spróbuj tak zrobić ze smratem po ściągnięciu sima - wyświetli komunikat choć w zasadzie nieprawidłowy to jednak się zdarza o zablokowaniu karty sim .

(rubin714p) #10

Sony Ericsson W610 ja robie takie rzeczy box-m servisowym Setool Box.Nie bawie się darmowymi programami.