Sony Ericsson W800i- smuga na szybie aparatu :/

Nie dawno kupiłem SE W800i, zauważyłem że na szybce aparatu jest smuga i nie wiem jak ją usunąć! Czy muszę oddać telefon do naprawy czy jestem w stanie zrobić to sam? Na zdjęciu jest pokazana smuga!! :x

Zdjęcie: post-60352-13856533725332_thumb.jpg

mnie to wyglada troche tak jakby poprostu szybka od aparatu byla zaparaowana od srodka ;| ale pewnosci ci nie dam

Spróbuj zdjąć tylnią obudowę, i delikatnie przetrzeć jakąś szmatką, chusteczką letko nasąconą w ludwiku. Może Ci zaparowała tak to mówi poprzednik, chociaż nie wiem jak to jest zabardzo możliwe od strony aparatu.

nie ruszaj Tego! !!

Widać, że na chama chciałeś to zetrzeć… a nie można

W każdym aparacie je to to jest taka jaś osłonka przez zarysowaniem (tak mi się zdaje… ale z pewnością pełni ona istoną role na soczewce

Nie wolno tego ruszać :x :x

Może i o to para, lecz jak to usunąć? Nie czyściłem tego, telefon jak przyszedł taki był. Sprobuje Ludwikiem :smiley:

Hahah kurde, a to dobre!! arash , czy ty mu proponujesz, aby wytrwał tą “ala parę” odkręcać część tylną od obudowy??? czy ja dobrze rozumiałem???, dobra załóżmy że to zrobi. Ale co to mu da??, aparat zostanie w obudowie razem z płytą główną, wyświetlaczem i z innymi bzdetami!!. Nie da się tego wytrzeć!, chyba, że wyłupiesz tą szybkę co chroni soczewkę przesłonę i inne Ale tylko sobie uszkodzi telefon.

Wcześniej miał se k750i i według mnie też miałem taką fioletową plamę

Jak to ci przeszkadza robić zdjęcia (tzn. są jakieś smugi) to idź do

czlowieku a miales kiedys ten telefon w reku?? bawiles sie kiedys w odkrecanie obudowy?? ten telefon rozklada sie jak klocki lego. mozna wyjac wszystko pod warunkiem ze robi sie to z rozwaga a nie rzuca o sciane. nie mow mi ze proponuje mu wyrwanie tylnej klapki.

jak chcesz schemat rozkladania na czesci pierwsze tego telefonu to prosze bardzo poczytaj popatrz moze pomoze:

http://sek750i.pl/content/view/112/364/lang,pl/

po 2 ja tylko mowie co moze zrobic, jesli nie czuje sie na silach i czuje ze moze cos popsuc to poprostu najlepiej odzalowac kasy i isc do serwisu.

Może napiszę to w dziwny sposób, ale poco demontować telefon?? czy przetrze aparat (rozłożony na czynnik pierwsze), czy przetrze go normalnie (bez rozbierania), to i tak wyjdzie na 1. w 1, i 2 przypadku ściereczka dotnie szkiełko chroniące, aparat 8)

A do autora posta. Czy ta smuga przeszkadza, ci w robieniu zdjęć??, bo jak nie to po co ją ruszać??, ja pamiętam i miałem taką plamkę w swoim Se K750i, ale była widoczna, gdy telefon przychyliło się pod odpowiednik kątem.

#-o ale wy głupoty gadacie…

Cały aparat wykląda jak kwadrotowy klocek lego,

http://allegro.pl/item306959244_aparat_ … html#photo

Jeżeli to coś od środka to masz poważny probrlem, ale jeśli na zewnatrz to przeczysc to spirytusem lub jakimś alkoholem :stuck_out_tongue:

Nie piwem :PP