Sony Ericsson W910 vs. W595


(Matii26) #1

Witam.

Mam do wyboru te dwa telefony

W910

sony-ericsson-w910-front.jpg

i

W595

sony-ericsson-w595-big.jpg

który według was będzie lepszym wyborem ??


(Larry Bigl) #2

Jestem użytkownikiem w910i od września. Telefon świetny, imho lepszy wybór niż w595. Jedne co w nim trzeba zrobić to zmienić soft na najnowszy (jeśli takowego nie ma) żeby odmulic go trochę.


(Barteek) #3

a ja jestem za W595.

  • solidniejsza obudowa

  • głośniki stereo

  • stabilniejsze oprogramowanie

  • ładniejszy wygląd

Sam posiadam SE W595 od 3 tygodni i telefon nie zawiesił się ani razu, bateria trzyma ponad 3 dni (słuchając muzyki przez 3-4 godziny dziennie i prowadząc rozmowy raz na jakiś czas)


(Piotrimonika) #4

W595 jest telefonem nowszym, ma ciut lepsze oczko foto (3 mpix), ale też - jak dla mnie - ładniejszy design i bardziej dopracowane rozmieszczenie klawiszy, zwłaszcza tych foto. Lepszy też jest dźwięk z głośnika zewnętrznego.

W 910 z kolei ma bardziej ergonomiczne i wytrzymalsze klawisze numeryczne. Spotykałem sie z opinią, że w W595 folia na przyciskach jest dość nietrwała i pęka.


(Matii26) #5

Mam pytanie do posiadaczy W595 ,aby zakończyć rozmowę wystarczy zamknąć telefon czy należy posłużyć się przyciskiem czerwonej słuchawki ??


(Barteek) #6

Możesz ustawić w ustawieniach, czy chcesz odebrać rozmowę poprzez rozsunięcie telefonu i zakończyć połączenie poprzez zamknięcie telefonu :slight_smile: Oczywiście możesz też w każdej chwili odebrać/zakończyć rozmowę za pomocą klawiszy :wink:


(Czacha999) #7

Siemanko a wie ktos czy ten telefon ma ten bajerek "obracania" przegladanych zdjec (chodzi mi tu o pozycje pionowa i pozioma telefonu i analogiczne obrocenie zdjecia)

I jak tam sie sprawuja te klawisze... pekaja czy cos?:>


(Barteek) #8

Ma ten bajerek :wink: Działa to też, gdy odtwarzamy pliki wideo.

Mam już ten telefon od miesiąca i jak narazie nie pękły mi jeszcze żadne klawisze. Wyglądają na solidniejsze niż te w W580 :wink:


(Matii26) #9

Co myślicie o Nokia 5610


(Edysia1989141) #10

Mam ten telefonik i jestem z niego zadowolona :smiley: ma fajny aparacik a bateria trzyma mi 5-6 dni w zależności jak nie gram na nim i nie słucham muzyki. :PPP