Sony ericsson W910i czy LG KP 500 cookie?

Mam do wyboru te 2 modele i nie wiem który jest lepszy… Proszę o pomoc…

Z tych dwóch, SE w910i :slight_smile:

Dzieki za rade ^^

Chociaż no to też zależy, bo to są dwa telefony z innej parafii… Jeden z dotykowym ekranem, drugi rozsuwany… Jeżeli ci się podoba np. ten LG to weź LG. Ja powiedziałem, że polecam w910i , bo raczej ma więcej funkcji, muzyczny, ciekawy “telefon roku” to właśnie ten SE w910i.

Wybór należy do Ciebie :slight_smile:

Ja też bym wybrał W910i. Słyszałem kilka negatywnych opini co do sterowania LGikiem. Ja też miałem okazje wybrać LG, lecz myśle, że ta technologia dotykowa musi być jeszcze poprawiona.

ja mam lg cookie i uważam że to świetny telefon bardzo szybko i sprawnie działa i się nie psuje zdecydowanie polecam Martial :smiley:

miałem cookie po wyjściu z salonu wystarczyło niecałe 24 godziny by przekonać się że nigdy więcej nie wezme szmelcu z oporówką sygnowaną znakiem LG… Kiedy sprzedałem to dziadostwo cieszyłem sie ten LG ma taki wyświetlacz ze więcej przy niz nerwów stracisz niż to warte on nawet nie jest dotykowy tylko trzeba go wciskać i to z sporą siłą by cokolwiek wybrać. …Zdecydowanie z tych 2 to W910…

Bez przesady. Dajmy na tapetę LG Arena - telefon niebo i można na nim zemulować Windows Phone 7 albo Androida, więc LG nie jest aż takie złe.

Bali, swift też nie są, a niedługo Optimus nowy.:smiley:

zdecydowanie lepszy jest w910i :wink: polecam