Sony Ericsson Xperia X1 z allegro

Cześć. Co sądzicie o poniższych aukcjach z Xperią? Czy można śmiało zakupić taki telefon?

  1. XPERIA X1 - 1399zł

  2. XPERIA X1 - 1349zł

ad 1. Sprzedający ma więcej komentarzy i tylko 3 stare negatywy. Telefon jak pisze jest ofoliowany i w komplecie jest tylko ładowarka i kabel USB i dodatkowo 1GB karta pamięci. Sprzedawca wystawia też 12 miesięczną gwarancję, chyba jako jedyny, który sprzedaje Xperię w takiej cenie. :slight_smile: W sumie 12 miesięcy gwarancji mi wystarcza, bo dość często zmieniam telefon i nigdy nie przydarzyło mi się tak, żebym oddawał telefon na gwarancję. Tylko ciekawi mnie fakt czy w przyszłości mógłbym udać się z tym telefonem do np. Ery żeby wgrali mi polskie menu.

Co myślicie?

  1. aukcja widać ryski więc to “nówka” z nazwy

  2. to już ok i tańsze :smiley:

  1. No w sumie widać ryski, ale widać też, że to folia oryginalna, która się minimalnie rysuje i te ryski widać tylko pod światło/lampę błyskową, więc sądzę, że wyświetlacz jest nie porysowany :slight_smile: Hmm ale kto to wie co tam się sprzedaje

  2. Tańsze, no ale cena kup teraz taka sama i nie ma folii na ekranie :-x

a nie lepiej wziac cos innego z PL menu??

Omnie juz dostaniesz taniej a o Htc TyTn II i pro diamond juz w granicy 1000zl 1200zl

ja osobiscie dalem za swojego Tytana dalem niecale 700zł i jestem bardzo zadowolony^^

TyTn II jest za ciężki, ma archaiczną rozdzielczość ekranu i nie podoba mi się z wyglądu, no ale to zależy od gustu.

Omnię miałem i sprzedałem po kilku dniach użytkowania. Przereklamowany telefon no i jeszcze ten wiszący rysik - porażka

Angielskie menu mi nie przeszkadza :slight_smile:

Zastanawiam się jeszcze nad Touch Pro np. na tej aukcji. Jedyny problem to taki, że 90% touch pro jest z simlockiem na Orange [-X A ja mam numer w Plusie, więc tylko oferty bezsimlock’owe mnie interesują.