Sony Ericsson z serii W do 350 zł

Poszukuję takowego telefonu do 350 zł, który ma symbiana, aparat przynajmniej 2,0 Mpix. Może być używany (w bardzo dobrym stanie jak i nowy). czekam na jakieś propozycje… (Zależy mi na muzyce, najlepiej żeby głośnik był bardzo dobry.)

Mlynarz95 , proszę poprawić temat na konkretny, używając opcji Edytuj

rozumiem że zależy ci na muzie a więc bierz N91 + dobre słuchawki… minimum creative ep-630… przebija walkmany jakością dźwięku i jest tani no i ma wifi :wink:

Chyba powiedział, że chce coś z serii W.

Zależy czy nowy czy używany. Ze swojej strony proponuje w610i lub w810i, W880i.

A czy owe telefony mają symbiana? (Pytam również o N91)

z wymienionych modeli tylko Nokia N91 posiada symbiana.

A z serii W jakie telefony go mają?

w950i oraz w960i ale to symbian nie S60 tylko UIQ (dotykowy ekran) ale na niego jest bardzo mało rzeczy :confused:

N91 ma symbiana ale niestety standardowe s60v3 mają rozdziałki ekranu po 320x240 a on ma 176x208 i na niego pasują połowa aplikacji a z gier to java…

Tak, ale chodzi mi też o wygląd. N91 jest taki dziwny… :confused:

ale wygodny do muzy :slight_smile: twarde przednie przyciski zapewnią ci to że nawet w kieszeni podczas biegania albo coś ci się nie przełączy muza :wink: no i jedyną większą wadą jest to że jest ciężki (przez stalową, nierdzewną obudowę) a takim N91 nawet zaszpanujesz bo mało kto ma takie cudo a takich w810i jest od … i jeszcze więcej…

następna sprawa…

w810i popularny fon, cena nie będzie zawsze taka sama… a n91 cena stoi od kilku miesięcy gdy od w810i ciągle maleje :wink:

Klopasie a co powiesz o w950i?

no może nie ma tyle jak na s60, ale nie można też powiedzieć, że jest ich bardzo mało… wystarczy zobaczyć choćby na http://www.uiq3.eu/ ile jest dostępnych gier i aplikacji na UIQ.

  1. nie odmieniaj mojego nicku :wink: i nie pisz go z dużej :stuck_out_tongue:

  2. w950i to jakby m600i z pamięcią 4gb i walkmanem :stuck_out_tongue: ale do m600i można dograć walkmana… IMO lepiej brać m600i i dograć walkmana bo m600i IMO jest ładniejszy :stuck_out_tongue: wadą jest brak aparatu (oba modele) ale można to przeboleć :slight_smile:

Oups… Zapomniałem że ma byc aparat przynajmniej 2 Mpix? :x :slight_smile:

A może polecacie jakieś inne telefony mające symbiana? (NIe mówię o Nokii n73, bo już mam na nią chrapkę, ale inne telefony. :))

inne? E50, E61, N70, N90 ale wszystkie są gorsze od N73 :stuck_out_tongue:

E50 odpada, bo ma aparat 1,3Mpix. E61 też bo nie ma aparatu. N90- bardzo drogo. Zastanawiam się nad n70. Chociaż ma aparat 1,3 to jest tania (200 zł). A n73 musiałbym czekać na jakąś okazję, bo jak patrzyłem na allegro jest za 315zł, która gubi zasięg i za 350 zł, gdzie na wyświetlaczu jest plama…

Ale teraz na poważnie. Sprzedalem mój stary telefon i jest mi pilnie potrzebny nowy… Czekać na jakąś okazję n73 czy kupować od razu nokie n 70?

n73 bo ma nowszy system, chodzi podobnie, o wiele lepszy aparat, no i lepsza muzyka… n70 to staroć i już praktycznie się nie robi aplikacji na niego :confused: na n73 pojawiają się nowe co tydzień kilka :stuck_out_tongue: za 350zł raczej byś znalazł N73 na licytacji :wink:

Czy opłaca sie kupić n70 (musi być nowe) lub jakiś inny dobry telefon? Najbardziej chodzi mi o tą nokię n70. Czy nie będzie się cięła, zawieszała, gubiła zasięgu, itp? Proszę o szybką odpowiedź, bo chcę już dziś kupić jakiś telefon…