Sony Erisson C902 latarka z felsza? możliwe?

Witam posiadam telefon Sony Ericsson C902 i Niewinem czy da się jakoś włączyć w nim latarkę z flesza jak to było w K850i pomocy… bardzo jej potrzebuje

W C902 nie ma bezpośrednio latarki. Możesz najwyżej wybrać aparat fotograficzny i włączyć flesz.

Latarka z flesza jest nie możliwa, ponieważ to nie jest świecąca dioda tylko lampa błyskowa i nie może się ona świecić bez przerwy.

a jak było w modelu K850i to mogła sie non stop świecić

w k800i mam program dzięki któremu świeci się ta czerwona diodka . Programik nazywa się Torch. może w c902 też będzie działać

Bo w SE k850 są diody, które mogą świecić non stop i lampa błyskowa.

A w SE c902 jest tylko lampa błyskowa.

Szukając w sieci jak włączyć latarkę w SE C 902,natknąłem się na ten wątek i czytając jak się wypowiadają w tym temacie osoby które C902 widziały tylko na zdjęciu nie mogłem się powstrzymać żeby nie napisać.

1-Oczywiście jest coś takiego jak Torch,tyle tylko że na symbiana którego C902 nie posiada.

2-Kolega napisał

Więc jak wytłumaczysz fakt że jeżeli włączę kamerkę i włączę flesz to świeci non-stop,używam tej opcji jako latarki właśnie.

może nowsze oprogramowanie to zmieni.

bo c902 nie ma lampy ksenonowej tylko diody więc w menu o organizatorze(organizerze) powinna byc opcja latarka

Dodane czwartek, 2 kwietnia 2009, 10:58

http://www.sonyericsson.com/cws/product … pl&cc=pl#a

włączcie symulację i zobaczycie ze w organizerze jest opcja light

Włącz nagrywanie filmó i włącz flesz i masz laterke.

Przy robieniu zdjęć masz błysk, a przy trybie nagrywania lampa swieci sie cały czas wiem boam c 902