Sony Handycam DCR-HC24E - Jak zgrać filmy na dysk twardy?

Witam

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem kamery Sony Handycam. Po zapełnieniu nagraniami kaset DV postanowiłem zgrać je na dysk. Zainstalowałem sterowniki z płyty Picture Package dołączonej do kamery. Gdy próbowałem uruchomić Picture Package Menu dostałem prośbę o zainstalowanie Macromedia Flash Player (mimo, że to stara wersja, a ja mam najnowszego Flasha). Szukając w folderze do którego zainstalowałem program znalazłem 2 aplikacje do zgrywania filmów. Podłączyłem kamerę kablem USB, włączyłem tryb strumieniowania USB. Następnie wyświetliło się kilka dymków z ikony instalowania nowego sprzętu. Gdy próbowałem skorzystać z aplikacji, które znalazłem wyświetlały one komunikat o niewykrytej kamerze. Nie mogłem także zgrać filmu za pomocą Windows Movie Maker. Co robię źle? Dlaczego to nie działa? JAK MAM ZGRAĆ TEN FILM?

Sprawdź w menadrzerze urzadzeń czy urzadzenie jest zainstalowane (czy nie ma żółtego pytajnika)?

Sądzicie że kamerę należy podłączyć przez port FireWire i dopiero wtedy zgrywać materiał AV odpowiednim softem. Jeżeli nie masz takiego portu, należy nabyć kontroler montowany na złączu PCI. Zgrywanie z prędkością jaka oferuje USB jest bezsensowne.