Sony M2 aparat


(Kubagghhjj) #1

Mam problem tego typu że zbiłem ekran i aparat przedni nie działał od tego momentu dzisiaj dostałem telefon z naprawy i nic może jest jakiś błąd zakodowany w pamięci procka?? Sam nie wiem co mam robić bo aparat jednak jest potrzebny pomóżcie


(Michał_misiek) #2

Najprościej bedzie oddać go z powrotem, niech serwis sprawdzi i naprawi. 

 

Sam obstawiam nie zrobisz nic

 

pzdr.


(Kubagghhjj) #3

Okey byłemw serwisie im powiedzieli ze wymienili ja myślę że to wina jakiegoś problemu który się zapisał w procku i pytanie czy można sprawdzić czy jest teki błąd?


(Kitas5) #4

Jak błąd ma się zapisać w procku? Bez jaj. Serwis dostał telefon do naprawy to ma działać… Ja bym oddał z informacją, że usterka nadal występuje.


(Kubagghhjj) #5

Okey w poniedziałek pójdę do nich i dam nie nich go w końcu zrobią


#6

Powiedz konkretniej. Oddałem telefon na gwarancję z informacją, że aparat przedni mi nie działa. Dostałem telefon z gwarancji, a problem dalej występuję. Jest to serwis. Zajmują się do cholery serwisowaniem telefonów i mają za zadanie usunięcie usterki. Dostałeś telefon z serwisu tak, jakby serwis nie sprawdził usterki.  Jest to serwis pewny może? Bo nie wydaje mi się.


(GioWDS) #7

Napewno nie w-support - do nich wejdzie z pierdułką, a jak ma jakieś inne to albo usuną wszystkie albo żadną :stuck_out_tongue: