Sony psp - problem

Witam.

Przed chwila przyszlo mi paczka używane psp.

Mam problem ponieważ niema instrukcji i albo psp jest uszkodzone albo nie potrafie go uruchomić.

Przesuwam przycisk w kierunku power. I uwazam ze chyba powinien sie uruchamiać … Czy robie cos źle ?

Może bateria jest wyczerpana? Spróbuj najpierw naładować.

Pozdrawiam :smiley:

podlączyłem ładowarke. i nic narazie tak leży . nie powinna migać jakaś dioda czy coś bo poprostu podlączylem i nic. ile się bedzie ladowac ?

Myślę, że około 4 godzin.

hmm czyli mam czekac ? bo jest zero reakcji … zadna dioda sie nie swieci ani nic

Gdy przesuwasz przycisk w kierunku power, konsola powinna się uruchomić. Gdy podłączasz ją do ładownia, powinna się zacząć świecić czerwona dioda. Jeżeli psp Ci się nie uruchamia i nie reaguje na ładowarkę, to nie wróże jej niec dobrego

Czyli co ? co mam robic

W czasie ładowania można włączyć PSP i normalnie z niej kożystać. Wygląda na to, że jest uszkodzona.

hej ja tez mam problem z moim psp. Kupilem uzywane psp i nie umie go wlaczyc … swieci sie zielona lampka ale po chwili gasnie i nic sie nie dzieje… czy moze ktos pomoc? czy to wina bateri?? czy co ??

Może akumulatorek rozładowany ? jeżeli ładowałeś to coś nie tak z PSP.

no ladowalem baterie swieci sie pomaranczowa lampka alle nie mam jak tego sprawdzic czy jest ona naladowana … kupie nowa i zobacze :stuck_out_tongue: