Sony t230

SZUKAM OPROGRAMOWANIA DO TELEFONU SONY T230 A MIANOWICIE CHODZI MI O TO ZE KUPIŁEM KABEL I CHCE PRZEZUCAC ZDIECIA Z TELEFONU NA KOMPUTER ZA WSZELKA POMOC BEDE WDZIECZNY

Lomax wylacz kapsa!

Co do treści to Obecnie nie istnieje takie oprogramowanie, które umożliwiałoby zgranie zdjęć z tego telefonu na kompa. Zdjęcia z tego tela możesz przeslać za pomocą e-maila lub mmsa. Albo podlaczyc aparat do innego SE i wtedy zgrac zdjęcia.

W sumie to ja już zgłupiałem czytałem kiedyś fora na ten temat niektórzy mówili, że im się przesyłało na kompa że jakies tam oprogrmaowianie działa. Ale większość twierdzi że się nie da. Ze swojej strony nigdy sie nie spotkałem .

To bzdura - ściemniacze i tyle.

Dopóki nie ma softu obsługujacego w pełni OBEX to nici z przegrywania zdjątek. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że SE coś zdziała, choć szczerze mówiąc to w to nie wierzę…

Może są jakieś wersje softu wypuszzczone wraz z telefonami że istnieje taka możliwość:?. No ale zakończmy ten temat bo już odpowiedziane jest na pytanie autora.

Ja mialem ten telefon i mam program, którym zgrywałem wszystko gierki, muzyke, grafike ale dzialal tylko jezeli chcesz wrzucic z kompa na telefon. Jak podasz e-maila to ci go przesle :smiley:

mallele a dlaczego na e-maila?

Nie lepiej podac na forum co to za program zeby inni użytkownicy odwiedzający to forum wiedzieli czym co i jak?

Dwa najpopularniejsze programy do zarządzania telefonem / przesyłania plików z kompa na tel znajdzieci tu:

http://www.club-se.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=19

Ja również miałem podobny problem. Męczyłem się ale doszedłem do sedna sprawy: z t230 na centrale nic nie wrzucisz odwrotnie tak chociaz są z tym nie małe problemy…