Sony Vaio - brak dźwięku


(Tulinskafoto) #1

Halo, Halo, Cześć!

 

Po zainstalowaniu sterowników do karty graficznej i doaktualizowaniu wszelkich możliwych niedoborów, które wykrył SLIM DRIVERS dźwięk w laptopie przestał działać. Przeszukałam już niemal każde forum dotyczące pomocy w tej sprawie i nie udało mi się mimo wszystko znaleźć rozwiązania, mam ogromną nadzieję, że ktoś z Was mimo wszystko będzie w stanie mi pomóc.

 

Nie wiem, które z informacji powinnam podać, aby maksymalnie przyspieszyć proces jakiegokolwiek wsparcia z Waszej strony (na które mam nadzieje), zatem pozwolę sobie podać wszystko to, co wydaje mi się istotne.

 

Wersja systemu: Windows 7 Home Premium, Service Pack 1

Model komputera: Sony Vaio SVE14A1V1EW

Karty graficzne: AMD Radeon HD 7600M Series, Intel® HD Graphics 3000

Procesor: Intel® Core i5-2450M CPU, 2.50ghZ

Ram: 4GB

Typ systemu: 64bit 

 

 

  1. Po zrestartowaniu komputera tuż po instalacji sterowników, w prawym rogu okna pojawiła się następująca informacja:

 

ir2uec.jpg

Po kliknięciu "rozwiąż problemy z dźwiękiem" nie znaleziono rozwiązania, z kolei odkliknięcie ukrytych urządzeń również nie przyniosło żadnych rezultatów, ponieważ: "nie zainstalowano żadnych urządzeń audio".

 

a26k3o.jpg

 

  1. W panelu sterowania, manager urządzeń widzi kartę dźwiękową w następujący sposób (nie ma żadnych błędów w postaci żółtych trójkątów):

 

 

Zainstalowanie sterowników również nie pomogło.. Sterowniki zainstalowały się poprawie, ale pojawia się pewna niezgodność, ponieważ nie są widoczne dla karty. Być może zainstalowałam nieodpowiednie? 

 

 

 

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Aleksandra


(arapo) #2

witam-jarring- nie podpowiem co spowodowało brak dźwięku czy sterownika, ale czy utworzony został punkt przywracania przed zaktualizowaniem sterowników.

Czy przed aktualizacją dźwięk był jeżeli tak to przywróć do poprzedniego stanu. Na ten program- SLIM DRIVERS- jest wiele opinii gdy przy pomocy tego narzędzia ci co mieli windndows 7- 64 bit po aktualizacji nie było dźwięku.    

Pozdrawiam i pomyślnego udźwiękowienia


(mrFreeze) #3

Zobacz te Audio nr 5

 

http://www.sony-mea.com/support/download/545546


(Pawik74) #4

Mozesz rozwinac w menadzerze urzadzen ->inne urzadzenia.

i pokaz nam wszystkim