Sony Vaio - Po Formacie brak Dysku D

Wczoraj tak mądrze zrobiłam format, że utraciłam wszystkie dane z dysku D :frowning: i partycje mi się rozsypały.

Pomóżcie by chociaż zrobić był miałam jak wcześniej Dysk C i D . Poniżej zrzut obecnej partycji ,

 

 

post-214091-0-78463800-1400434107_thumb.

 

 

 

 

Opisz:

  • jaką pojemność miał dysk C

  • jaką pojemność miał dysk D

Jeżeli piszesz to właśnie z tego komputera - coraz bardziej tracisz dane z tej partycji.

Nie Pamiętam, nigdy nie zwracałam na to uwagę. Chciałam sobie wczoraj ulepszyć działanie PC i narobiłam :frowning:

Tak pisze z tego komputera.

Na oko “ulepszyłaś”, że usunęłaś dwie partycje i utworzyłaś nową C, która jest własnie cały czas nadpisywana. Jak były to dane odtwarzalne (myzyka, filmy itd.) - nie ma co się w to bawić; jak ważne rzeczy (dokumenty, zdjęcia itd.) to jak najszybciej przestać korzystać z tego dysku i dać komuś, kto go “przejedzie” programem do odzyskiwania danych (w trybie ‘offline’ a skanowanie może potrwać kupę godzin).

A co tzn. Nadpisywana ?

se nakręciłam i to bardzo :frowning:

A powiedz mi ( jak już postawie krzyżyk na tym co straciłam) to jak mam teraz zrobić by mieć znowu C i D ?

Miałem podobną sytuacje była widziana 1 partycja pomimo że stworzyłem 2. Uruchomiłem windowsa z płytki włączył się menadżer partycji i usunąłem partycje ( która była nie widoczna ) dodałem ją na nową i sformatowałem następnie zamknąłem instalator windosowski komputer uruchomił się ponownie i partycja była już normalnie widziana

Ja nie mam płytki - użyłam partycji przywracania i mam co mam.

 

Teraz potrzebuje pomocy by znowu było C i D

Oczywiście nie było dwa razy informacji, że dane zostaną utracone? Tak tylko z ciekawości, czemu musisz mieć C i D? Co do za komptuer, jaki producent?

jest to Sony Vaio - była informacja Raz ale Myślałam że mowa o C a nie o całości , :frowning:

Bo kiedyś tak robiłam i zawsze było ok a teraz na piepszyłam :frowning:

Zawsze miałam C system - i na D różne śmieci , wiec chciała bym mieć tak dalej