Sony Vaio problem z USB

Witam mam problem z swoim Laptopem Sony Vaio VPCEB3S1E, wczoraj dostarczono mi go z naprawy gwarncyjnej, została wymieniona płyta główna oraz wgrany najnowszy bios.

Niestety, od razu po włączeniu pojawił się kolejny problem, myszka która zostaje podłączona bezpośrednio do gniazda USB nie działa, wyświetla się komunikat “Nie rozpoznano urządzenia USB” to samo tyczy się np. modemu z przenośnego internetu. Natomiast wszystko działa (powiedzmy za 10 razem) gdy podłączę myszkę i np. modem przez rozgałęźnik USB… Dzwoniłem do serwisu sony i chcą mi go znów zabrać na naprawe gwarancyjną, nie ukrywam że chciał bym tego uniknąć ponieważ potrzebuje laptopa do codziennej pracy a nie miałem go już przez 9 dni.

Dodam że wykonałem formatowanie 3 razy i nic nie pomogło.

Wgywanie sterowników myszki również nic nie dało.

Proszę o pomoc.

P.S. co pare minut słychać dźwięk wpinania i wypinania urządzenia do USB (plus wyświetlanie komunikatu “Nie rozpoznano urządzenia USB”) urządzenia podłączone poprzez rozgałęźnik USB działają normalnie.

Na pewno szybszą pomoc otrzymasz na forum Sony - https://www.forum.sony.pl/viewforum.php?f=305

kodi_x ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.