Sony Vaio SVE1111M1EB - lagowanie, zacinanie się

Witam wszystkich  :slight_smile: Mam problem ze swoim Vaio, a mianowicie polega to na tym iż w laptopie przestała działać klawiatura prawie cała, oraz laptop muli niemiłosiernie… Pomyślałem o klawiatura do wymiany, a że mam dodatkowe ubezpieczenie to go oddałem do serwisu. W serwisie powiedzieli mi że do wymiany jest także płyta główna (stąd te lagi) oraz info że nie da rady już płyty do tego modelu dostać. Pomyślałem nie znają się… Przeinstalowałem system, kupiłem klawe lecz nadal ostro laguje. I teraz moje pytanie do Was. Znacie może jakąś dobrą strone z częściami do sony tak abym mógł zamówić tą płyte główną ? Przeszukałem ebay, amazon itp w poszukiwaniu nawet modelu ze zbitą matrycą jednak nic nie znalazłem. Z góry dzięki :slight_smile:

Wręcz niespotykane aby laptop na uszkodzonej płycie głównej działał a tylko były “LAGI”

 

Zawiszanie się, restarty, wyłączanie się, brak reakcji na włącznik - to są objawy uszkodzonej płyty.

 

Lagi występują gdy:

  • zalany czymś co było lepkie i z powodu, że niedoschło powoduje przewodzenie;

  • uszkodzony dysk HD

  • uszkodzona klawiatura (zwarcia itp)

  • czasem uszkodzony ram.

  • drastyczne problemy z chłodzeniem

 

 

 

Pogadaj z ludkami z http://www.centrumnaprawlaptopow.pl/serwis-laptopow-warszawa, może mają taką.

Bo serwis który twierdzi “do wymiany” to nie serwis a składacze klocków lego.

sidelpl

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.