SONY VAIO VGN-FS115M - lista sterowników

Witam mam problem niewiem które stery zainstalować na ftp.vaio-link.com są niby wszystkie ale oznaczone są symbolami i niewim które ściągać może ktoś wie?? Instalować chyba trzeba w odpowiediej kolejności bo wyskakuje komunikat że to nie jest nootebook Sony może wystarczy mu jakieś dll-ki podmienić.

A na płycie CD do lapa nie masz sterów.

Stery musisz ściągać tylko i wyłącznie do Twojego modelu lapa i systemu operacyjnego.

niestety niema cd, laptop jest przywieziony z francji i byl tam francuski xp he wgralem polskiego xp no i teraz niedzilaja klawisze funkcyjne a stery mozna sciagnac z strony ftp sony ale chodzi o to ze jest np program win dvd for sony vaio i przy probie instalacji pojawia sie komunikat ze moj komp to nie sony no i problem jest taki ze oni nie nawzwali instalki jakiegos progsa np. windvd setup tylko symbolami np svd-023849576.exe no i metoda chybił trafił niezabardzo zdaje egzamin bo maja tego na ftpie masakrycznie dużo.

Głównie chodzi mo o to co zainstalować żeby nie wyrzucał mi komunikatu że mój komp to nie Sony

Jak masz legalnego lapa - to masz pomoc i napisz do Sony w czym problem.

Lap wygląda na jeden z nowszych i może wymaga oryginalnego oprogramowania Sony.

Stery napewno musisz pobierać do Twojego modelu lapa i systemu.

Oprogramowanie powinno być uniwersalne - poczytaj w pomocy danego programu.

Problemem może być system operacyjny - możliwe że lap miał wersję swoją firmową Sony XP Home i oprogramowanie Sony wgrywane sprawdza wersje systemu i odmawia współpracy - uznając że to nie Sony.

Zostaje wtedy używać oprogramowania ogólnego - nie Sony.

Zadzwoń do dobrego serwisu Sony,gdzie naprawiają lapy i popytaj.

Laptop jest legal system też urzywam go w pracy więc żadne lewizny nie wchodzą w grę bedę musiał pomyśleć nak jakimś kontaktem z Sony w Polsce dzwoniłem na serwis to oni nie mają informatyka ani takiego produktu w ofercie.

Pewnie masz rację że chodzi o OS.

Dzięki.