Sony VAIO VGX-TP2S_B i sterowniki

Witam serdecznie, na komputerze miałem firmowo wgranego Windowsa Viste. Niedawno zakupiłem Windowsa 7 i niestety muszę przyznać, że wydajność komputera spadła kolosalnie. Najgorsze jest to jak po wejściu na stronę nvidia.com i automatycznym wyszukaniu nowych sterowników okazuje się, że posiadam sterowniki w wersji 160 a do pobrania jest 260.99. Na liście obsługiwanych kart graficznych widnieje moja (8400M GT) ale niestety podczas instalacji kreator nie wykrywa zgodnego urządzenia. Miał ktoś już tai problem?

Jak mogę zwiększyć wydajność mojego komputera? Pod VISTA śmigał pięknie, teraz bardzo często spowalnia np przy kopiowaniu danych, oglądaniu filmów itp.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

przeskanuj antywirem jakimś a następnie aktualizuj wszystkie sterowniki i zainstaluj wszystkie aktualizacje. chyba ze twoj win7 zakupiony z torrenta ma jakieś opcje na stałe wyłączone…

nie zainstalujesz sterownikow innych niz od producenta w tym przypdku sony , nie wiem dlaczego ale tak jest , jesli kupiles w sklepie windows 7 pewnie 64bit , to jest to czysty system bez syfu sony , to co jest ci potrzebne to SONY VAIO UPDATE ktory pewnie miales oryginalnie na viscie i poprzez ten program tylko i wylacznie mozesz zainstalowac nowsze stery do grafy , niekoniecznie najnowsze , tylko te ktore wypusci sony , nie wiem tez czy uda ci sie to sciagnac osobno sony vaio update , bo jest to preinstalowane tylko z systemem z ktorym dostales lapka , w tym przypadku vista , poszukaj moze ci sie uda , co do wydajnosci , nie wiem jak jest w przypadku 32bit systemu ale na 64bit napewno spada wydajnosc , poprsotu system 64bit potrzebuje szybszy komputer niz 32bit, ma wyzsze wymagania sprzetowe , nazwijmy to tak

tomi2004gdansk , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Co do systemu zakupionego w sklepie to Windows 7 Home Premium PL BOX 32Bit. Ze strony SONY ściągnąłem oprogramowanie VAIO UPDATE ale niestety nie widzi ten programik żadnych aktualizacji do przeprowadzenia Dziwi mnie fakt, że nie mogę zainstalować oficjalnych sterowników NVIDIA do mojej karty graficznej 8400M GT.

myslalem ze masz lapka a to stacjonarny , ale to bez znaczenia , jesli vaio update nie widzi aktualizacji to znaczy ze moze takich nie byc , generalnie raz na rok cos tam wychodzi , ja probowalem zainstalowac nowsze sterowniki do kart graficznych w kilku roznych lapkach sony tych nowszych , i nigdy mi sie to nie udalo , tylko vaio update , jest to duzy minus ale widocznie sony wie lepiej co jest dobre dla ich komputerow , moze jakis sposob jest na to ale nie wiem czy wart zachodu