Sony Vegas 11 - Problem z podglądem/wydajnością/dźwiękiem

Witam, mam Sony Vegasa 11 ( trial )

I mam pewne problemy. Mam nadzieję, że mi pomożecie je rozwiązać, albo chociaż troszkę polepszyć to co mam teraz, a jest tragedia.

Więc tak.

Problem nr 1 - Wrzucam na timeline film i od razu, na wstępie, nie mam ścieżki dźwiękowej z filmu. ( mało istotny problem w porówniu do reszty)

Problem nr 2 - Podgląd filmu tnie się jak jasna cholera. 0.5 FPS to osiągnięcie.

Problem nr 3 - Czasami jak coś zaskoczy i mam około 5 fps,podglądu, pewne scenki są wyświetlane jako czarny ekran. I dopiero niektóre są normalnie wyświetlane( przy renderowaniu też tak jest w normalnym filmie)

Problem nr 4 - Czasami pokazuje mi się błąd odnośnie mikrofonu i głośników i po tym nic już nie chce działać.

Problem nr 5 - Vegas działa jakby z opóźnieniem. Przykład - 5 zdjęć po około 1sekunda ustawione odrazu po sobie ( szybki slajd z małą ilością efektów bo tlyko ramka w każdym) i wyświetla mi tlyko np pierwsze albo

ostatnie reszty jak by nie ogarnia do wyświetlenia.

Pliki jakie wrzucam to Pliki Avi nagrywane Frapsem w Rozdzielczości 1920x1080 przy około 40 FPSach z Battlefield w full detalach. Nie sadzę aby mój komputer nie ogarniał Vegasa.

Zestawienie sprzętowe mam -

Grafika - GeForce gtx 680

CPU - AMD T1090 X6

Ram - 8GB ddr 3

Pozdrawiam i z góry dziekuję za jaką kolwiek pomoc.

ReV , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Mam nadzieję że teraz już troszke bardziej klarownie tytuł przedstawia problem, Problemów jest kilka cieżko mi zrobić zwięzły i krótki tytuł :stuck_out_tongue: