Sony Vegas PRO - widoczność użytych elementów w projekcie

Cześć, mam pytanie. Tworząc projekt w Vegas Pro używa się danych elementów takich jak filmy , grafiki itp. Mam powiedzmy katalog do danego filmu z wszystkimi elementami i widzę go w programie. Gdy dodam dane elementy do projektu już na oś czasu to nie zaznaczają się w podglądzie katalogu już użyte elementy (widać je w zakładce media projektu) ale czy da się włączyć jakieś ptaszki w tym eksploratorze - bo trudno domyślić się co się już dodało a co nie jak ikonki są podobne.

W pinnacle było wszystko zaznaczone jakie medium już zostało dodane a jakie jeszcze nie a tutaj nie wiem czy jest taka opcja.

Cześć
Wszystkie pliki które chcesz wykorzystać dodaj do “Media Projektu” i w zakładce “Media Projektu” włącz “widok szczegółów” i jest “lista użyć”

1 polubienie

Dziękuję za odpowiedź, nie jest to jednak za dobre bo szczegóły znowu nie mają miniatur i ciężko po nazwie pliku wiedzieć kiedy jaki zastosować w jakim miejscu. Rozwiązanie bardzo przez to jest pośrednie także liczy to bez sensu na przykład 1 plik jaki potnę tyle ile ma cięć