SONY VGN FZ31L-skąd sterowniki do kamerki MotionEye?


(Evapati) #1

Witam... ponoć kto pyta nie błądzi :smiley: a więc tak,zacznę od tego,że jestem posiadaczką ww laptopa (VGN FZ31l),został on zakupiony w Niemczech,oczywiście nie posiadam żadnych płyt ze sterownikami... Po jakimś czasie użytkowania Windows Vista zaczął się z lekka sypać (przy ogromnym wkładzie mojego dziecka #-o ). Postanowiłam sformatować dysk, zainstalowałam nową Vistę Ultimate, wyszukałam za pomocą DriverScanner brakujących sterowników... No i pięknie wszystko działa prócz...kamerki. Szukałam na wszystkie możliwe sposoby ale bez skutku. W Menedżerze Urządzeń w Urządzenia do Monitorowania wyświetla się tylko Urządzenie wideo USB. System w ogóle nie wykrył kamerki wbudowanej w laptopie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję :lol:


(stalesz) #2

Ściągnij przez Windows Update-aktualizacje automatyczne Camera Provider lub http://esupport.sony.com/US/perl/swu-do … 3&os_id=28


(Evapati) #3

Już próbowałam tego wcześniej…wyświetla się taka informacja :This update is not intended for use with your computer model… :frowning:


(stalesz) #4

A sam Windows Update…i Camera Provider ?


(Evapati) #5

Próbowałam,nic takiego się nawet nie wyswietla w aktualizacji… Czy jest taka możliwość,że kamerka w ogóle nie będzie działać??


(Vanshei) #6

a spróbuj stąd :slight_smile: przed chwilą pobierałem :slight_smile:

http://support.vaio.sony.eu/computing/v … rivers.htm

Musisz kliknąć na dole zaakceptuj i rozpocznie się pobieranie :smiley:


(Evapati) #7

=D> Bardzo dziękuję… Mój Mąż jest Ci wdzięczny…w końcu odejdę od komputera i zajmę się Mężem :smiley: A tak całkiem poważnie,to naprawdę jestem ogromnie wdzięczna za pomoc… Pozdrawiam :lol:

Temat zamknięty


(Dariusf) #8

Witam jestem nowy na forum a moze wie ktos ktory z tych sterownikow obsluguje kamere w SONY,a moze wszystkie pomocy bo nie wiem co mam zrobic.

Z tej strony

http://support.vaio.sony.eu/computing/v … 1L&l=pl_PL