Sony walkman --> MTP device

To tak: kupilem sobie odtwarzacz sony walkman nwz-a826 i instaluje plytke dolaczona do odtwarzacza, podlaczam odtwarzacz i mi wyskakuje ze znalazlo urzadzenie MTP Device. Daje dodaj urzadzenie no i standardowe ruchy, czyli zainstaluje sterowniki z plyt itd, no i sie wogole nie instaluje. Pisze ze urzadzenie nie zostalo pokmyslnie zainstalowane. Wyskoczyly bledy. Probowalem polacxzyc sie rowniez przez Media Manager for WALKMAN ale nic… wogole nie czyta urzadzenia… POMOCY! !!

krzaczastobrewy , a ja błąd wyskoczył??

A jaką wersję Windows Media Player masz w systemie?

Windows Media Player 11, probowalem zainstalowac na SP2 i SP3 nie robota :confused: zaktualizowalem wszystkie USB nie działa…:confused: zmienilem port USB na inny nie działa…:confused: tutaj jest ten komunikat:

http://w15.easy-share.com/1903133164.html

Znalazłem rozwiazanie(jak by sie komus przydalo), bylo pare prob…ale doszedlem…nie wiem ktore z nich jest dobre: czy zainstalowanie Media Transfer Protocol Porting Kit, czy ten drugi sposob( ktory wg mnie jest bardziej prawdopodobny)… przy znajdywaniu sprzetu, wyswietla sie okienko, by zainstalowac sterowniki z plyty lub z listy, ktora my wybierzemy…a wiec wybieramy druga opcje. Nastepnie rowniez wybieramy druga opcje ( albo z pliku, albo ta druga juz nie pamietam :P). Kiedy zakonczymy krok drugi wysweitli nam sie okienko z wyborem sterownikow : 1) magazynujace urzadzenie USB 2) MTP Device. Wybieramy pierwsza opcje… i tyle! !!