Sony Xperia J vs Samsung Galaxy Trend

Hełłoł! Za 4 doładowania kończy się umowa na telefon więc postanowiłem pochodzić po sklepach i posłuchać jakie mają oferty. Telefon ma być ogólnie na abonament (jak najtańszy). Podam ceny jakie mi powiedziano (mnie więcej, nie pamiętam dokładnie). W play za 36zł za J muszę dopłacić 310 zł za trenda 384 (mogę się mylić). W t-mobile za 29zł muszę za J dopłacić 500zł a za trenda 400 coś… Co byście wybrali na moim miejscu? Telefon dostanę najprawdopodobniej na święta. :wink: Chyba, że jest lepsza oferta o której nie wiem. ;p Ogólnie telefon ma być do filmów, grania neta, zdjęć… No do wszystkiego :slight_smile: Chyba bardziej jestem za J. :slight_smile: Pozdrawiam. Z góry dzięki za pomoc.

Xperia J, chociażby ze względu na baterię, jelly bean i parę innych rzeczy. Jednak uwaga: fatalne radio. Podobno odbiera tylko z firmowymi słuchawkami. Ten egzemplarz, który obserwuję (własność żony) z trudem odbiera jedną stację, poza tym drobne zawiechy, wyłączenia wi-fi, ale ogólnie wszystko działa. Jako “centrum multimedialne”, to oba te aparaty ze swoimi lichymi jak na obecne standardy procesorami to wątpliwa sprawa, ze wskazaniem na J. Pozdrawiam.

Radia nie będę używał a słuchawki będę zamierzał kupić jakieś w stylu Sony ZX 300. + masakryczna jakość nagrywania… :confused: