Sony Xperia J vs Samsung Galaxy Trend


(CarpeDi3m) #1

Hełłoł! Za 4 doładowania kończy się umowa na telefon więc postanowiłem pochodzić po sklepach i posłuchać jakie mają oferty. Telefon ma być ogólnie na abonament (jak najtańszy). Podam ceny jakie mi powiedziano (mnie więcej, nie pamiętam dokładnie). W play za 36zł za J muszę dopłacić 310 zł za trenda 384 (mogę się mylić). W t-mobile za 29zł muszę za J dopłacić 500zł a za trenda 400 coś... Co byście wybrali na moim miejscu? Telefon dostanę najprawdopodobniej na święta. :wink: Chyba, że jest lepsza oferta o której nie wiem. ;p Ogólnie telefon ma być do filmów, grania neta, zdjęć.. No do wszystkiego :slight_smile: Chyba bardziej jestem za J. :slight_smile: Pozdrawiam. Z góry dzięki za pomoc.


(askow) #2

Xperia J, chociażby ze względu na baterię, jelly bean i parę innych rzeczy. Jednak uwaga: fatalne radio. Podobno odbiera tylko z firmowymi słuchawkami. Ten egzemplarz, który obserwuję (własność żony) z trudem odbiera jedną stację, poza tym drobne zawiechy, wyłączenia wi-fi, ale ogólnie wszystko działa. Jako “centrum multimedialne”, to oba te aparaty ze swoimi lichymi jak na obecne standardy procesorami to wątpliwa sprawa, ze wskazaniem na J. Pozdrawiam.


(CarpeDi3m) #3

Radia nie będę używał a słuchawki będę zamierzał kupić jakieś w stylu Sony ZX 300. + masakryczna jakość nagrywania… :confused: