Sony Xperia L - Ekran się nie włącza

Witam,

Jestem posiadaczem telefonu Sony Xperia L (kolor czerwony) ,który prawdopodobnie został przejechany przez samochód.

Telefon przy włączaniu wibruję, dioda się pali, a ekran lekko się podświetla. Jeśli chodzi o wyświetlacz, to od spodu telefonu przez szczeliny między baterią widać mieniące się kolorki. Śmierć wyświetlacza i nieopłacalna naprawa, czy może wina jakieś przerwanej taśmy ?

A czegoż można się spodziewać po czymś takim co telefon przeszedł.

“Sony Xperia L (kolor czerwony) ,który prawdopodobnie został przejechany przez samochód.” -oczywiście śmierć wyświetlacza,napewno pęknięta płyta głowna i wiele innych usterek.Telefon daj malucha do zabawy .:slight_smile:

Może rozkręć go i sprawdź w jakim stanie są części. Nie każdy telefon musi się psuć od przejechania go samochodem.

xxxTygrysPLxxx  -:slight_smile: chyba telefon ktory ma zbrojana obudowe i płyte głowna wytrzyma takie tortury.

Odkopie i dodam, że wykrywa go komputer, ale to chyba mało istotne.

Rozkrecałes telefon? Bo tak to nie sprawdzisz co jest w srodku. Wiec na co czekasz? 

Moja “J-tka” wczoraj tak umarła jak opisujesz ale bez przejechania samochodem. Powiem Ci więcej jak wróci z gwarancji co padło.

Moja Motorola Moto G przeżyła przejechanie ale prawie dostałem zawału :stuck_out_tongue: