Sony xperia m2 aqua nie chce sie włączyć


(Kubagghhjj) #1

Mianowicie na moim sony oglądałem filmik na youtubie i pod koniec telefon arrow-10x10.pngsie zciął i nic żywego ducha w nim nie ma pomocy

 


(Odyniec_Stary) #2

Może się rozładował?


(Homik1983) #3

Skoro całkowicie nie reaguje spróbuj wykonać hard reset: http://www.hardreset.info/devices/sony/sony-xperia-m2-aqua-d2406/ . Jak dalej nie będzie znaku życia to serwis gwarancyjny.


(niezDarek) #4

wciśnij power oraz jednocześnie przycisk głośności w górę, przytrzymaj jakąś chwilę. jeśli zawibruje powinien się uruchomić sam ponownie.


(Malpapriv) #5

Chyba jest zepsuty :confused:

.

.

.

A tak na serio:

  1. Zobacz czy bateria jest naładowana (polecam miernik, ale sa tez inne metody)

  2. Jesli jest to sprobuj wejsc do recovery wykonujac kombinacje przyciskow ktora w 5 sekund znajdziesz w google dopisujac recovery do modelu Twojego telefonu.

  3. Jak nadal nic to szukaj kombinacji hard resetu.

  4. Nadal nope? Zostaw telefon pod ladowarka na noc.

  5. Still nope? Zobacz w jakims serwisie gsm inna baterie… Moze i ogniwo Twojej jest niby ok pod miernikiem, ale pod obciazeniem przestaje dzialac… Lub cos nie tak z elektronika…

Jak to nie pomoze to 99,9% pewnosci ze padla Ci plyta glowna (ten 0,1% to cud Boży)


(Homik1983) #6

@Crackeeer: Sony Xperia M2 Aqua nie ma wymiennej baterii, jeżeli telefon jest na gwarancji takie praktyki (pkt 1, pkt 5) nie mają sensu.


(Kot Lau) #7

Dowiedziałem sie ostatnio, że nie można rozładowywać do końca baterii, ponieważ w ten sposób skraca się jej żywotność. Innymi słowy trzeba korzystać każdej nadarzającej się okazji do podładowywania telefonu. Nie jeden telefon tak widocznie wykończyłem:/


(hnxhsnhdc) #8

Pozostawić urządzenie wystarczająco dużo czasu, aby rozpocząć. Wciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aż wibruje urządzenie, a następnie zwolnij go. Może to potrwać do 10 sekund przed wibruje urządzenia.
Upewnij się, że urządzenie Xperia ™ jest naładowany. Jeśli akumulator jest rozładowany, może to potrwać do 30 minut, aby urządzenie reaguje na ładowanie. W tym czasie, ekran pozostaje ciemny, nie pokazuje ikonę ładowania. Należy również pamiętać, że może to trwać do 4 godzin rozładowanej baterii w pełni naładować.
Można zmusić urządzenie do ponownego uruchomienia lub wyłączenia w sytuacjach, gdy przestaje reagować lub nie zostanie ponownie uruchomiony normalnie. Brak ustawienia lub dane osobowe zostaną usunięte w czasie wymuszonym restarcie.
Uzyskaj więcej pomysłów jak te z Sony Xperia M2 Aqua Manual. Powodzenia.