Sony Xperia M2 nie chcę się włączyć

Witam, dzisiaj kupiłem telefon na olx, telefon na pierszy rzut oka igła, na prawdę nie było się do czego przyczepić…

Ale do rzeczy zainstalowałem sobie cleanery itd, po czym chciałem zrobić aktualizacje do androida 5.1.1 (lollipop)

Robiła się przez jakieś dobre 30 minut po czym telefon zgasł. Włączyłem go i włączał się po czym się zawieszał i włączał się od początku i tak jest do tej pory.(Telefon gdy zaczynałem aktualizacje miał 59%). W tym momencie go ładuje do 100%, jakieś sugestie? Sony Companion nie wykrywa mi telefonu! To co mnie najbardziej ździwiło. Co mam zrobić, od razu wspomnę, że jestem zielony w tym wszystkim… 

Bez tytułu.jpg

Podpowiem: flashtool :wink:

 

http://forum.android.com.pl/topic/181281-sony-xperia-m2-wgrywanie-nowego-oprogramowania-zbiór-romów-brandowanych-i-niebrandowanych/

swayze^, zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Na naprawę programem od Sony nie licz, ratuje cie tylko ręczne wgranie softu. 

okej, ale największy problem jest w tym, że komputer nie chce mi pobrać sterowników do telefonu 

A łączysz się z pod trybu recovery? 

Zainstaluj flashtool i z niego stery do fona:).Są w folderze drivers.

Temat do zamknięcia, oddałem telefon do serwisu, dziękuje wszystkim za pomoc. :slight_smile: