SONY XPERIA P Błąd aktualizacji oprogramowania ANDROID

Witam!

Zainstalowalam w Sony Xperii P aktualizacje oprogramowania po czym telefon sie ponownie uruchomil i strasznie wszystko mi sie zacina,wszystko dlugo sie laduje (wiadomosci,poczta, odtwarzacz muzyczny) niektorych apikacji nie moge w ogole uruchomic, aparat mi nie dzialal najpierw (bylo tylko: aplikacja niedostepna i wymus zamkniecie),teraz o dziwo sie wlaczyl. do tego zniknela mi galeria ze zdjeciami. rowniez po zainstalowaniu aplikacji telefon w sie rozladowal okolo z 70% do 8 co jest dosc dziwne.

I moje pytanie: czy istnieje opcja zeby odinstalowac/cofnac aktualizacje systemu albo czy warto np sprobowac ponownie zaktualizowac?

Dodam ze kompletnie sie nie znam,a koniecznie potrzebuje sprawnego telefonu a na nieszczescie wyjechalam za granice i nie mam do kogo sie zglosic o pomoc…

bylabym serdecznie wdzieczna!

W oprogramowaniu PC Companion (chyba tak to się nazywa), jest opcja naprawy telefonu, czyli ponownego wgrania firmware’u.

PCC czy Update Service też wgra ICS.

Jeśli chcesz wrócić do Gingerbreada albo niższej wersji ICSa to musisz to zrobić flashtoolem.